Обговорення на тему «Хідео Коджіма»

RSS

Коментарі

«Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?» Ні, не хочу.
Друже, не маю часу на такого рівня дискусії, бо якось складно дорослим пояснювати, що тепле і мʼяке — різні речі...
хто їздив? ок неважливо
Ну ти кажеш що не цікаво що робить ухилятн, а я тобі кажу що держава так не думає. Ти ж тут розтікся простинею тексту філософії про державу та обовязки, а тепер різко шлангом прикинувся, філософ блін )))
Особливо коли треба не просто місити джейсони із бази у фронт.
що таке «полюдьє» знаєш?) Та вже нагуглив) Полю́дє — це щорічний об’їзд князем та його дружиною підлеглих земель у Київській Русі для збору данини (хутра, меду, зерна тощо). Також цим терміном називали саму зібрану данину.
Так братушки ж, такий самий мем про поляків та британців )))) res.cloudinary.com/...​/l1t9dnkqojkls7ty0f85.png Для лінивих клікати — скрін із демонстрантами нацціками із курвостану в Лондоні І мемний підпис — Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików...
Прикольно))) А я розробляв в МАУ цю систему розпізнавання)))
орден започаткував якраз адмірал, що там фемки про себе навидумували це тобі краще знати так шо за мене не переживай, носи з гордістю, заслужив Ну якщо ТЦКати для тебе нормальні люди для мене в ЗСУ нормальні люди, а маргінал якраз ти, така от...
Ну як би я та і Малєєв також, був із статками як у Джорджа Клуні то звісно би обрав Поріж, десь там де він виглядає як Париж, а не як муслімське гетто.
Немає жодної різниці.
res.cloudinary.com/...​/kwpt5wacum1klmpd1qgq.png боже тут же вода не опускається ніжче 27 градусів круглий рік!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
По залізу суттєвого прогресу не буде, закон мура не працює вже. Якщо робити тренд в коротків перспективі по покращенню ШІ, скажем за останні пів року — буде регрес який буде коштувати більше.
Як це стосується теми? Як це спростовує чи підтверджує тези дискусії?
контактуєш виключно з нацистами? Альо! Не з нацистами, а з нашими німецькими союзниками у боротьбі з рашизмом. людей з офіцерами сс порівнюєш Ну якщо ТЦКати для тебе нормальні люди, то на цьому форумі ти зустрінеш розуміння тільки у парочки маргіналів.