Да ну нафіг такі промпти писати. Як академічно показати як має виглядати промпт може і потягне, но на практиці ти задовбешся такі писати.
Плюс-мінус такі промпти я пишу в дейлі-ворк, для мене це не є чимось важким.
1. Вінда туди зберігає все підряд по дефолту, і з часом там буде смітник в якому треба буде свої проекти ще знайти 2. Просто незручно по 5 nested папках лазити, особливо з термінала 3.
Ну порівняв Ти ще скажи що пивасик у підлітковому віці ніколи не пробував чи цигарки (які теж заборонені) Наркота — Шкода очевидна — Не по бюджету рядовому підлітку — Не сильно доступні (я і в дорослому віці хз де їх дістають) — Легко спалитись...
Можливо, це не найкращий prompt, але він дає загальне уявлення про принципи та підходи, які можна використовувати при створенні prompts.
Да ну нафіг такі промпти писати.
Отже, спершу переходимо до папки репозиторію BCApps у вашому локальному клоні репозиторію та ініціалізуємо Claude Code:
cd «C:\Users\Drakonian\Documents\AL\BCApps\» claude
Страшно уявити що у тебе на робочому столі робиться якщо репозиторій в документах...
О так. Чудово було бачити, як Федоренко ляпнув про лібертаріанство, а коли Портников його спитав «а ви знаєте, що це таке», Юрко засунув язика в одне місце, бо він, звичайно, не знає. 😆 отакий рівень підготовки, потужний.
Старі гаманці зламають, ціна полетить в на —80% як тільки буде перший рух на них. На таких гаманцях зараз приблизно 4М бітків.
Ага.. Як? Там отакенне 0xFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFEBAAEDCE6AF48A03BBFD25E8CD0364140 число можливих seed комбінацій.
Коментарі