Гіпотеза красива і заспокійлива, але ж вона ламається через порушення continuity of consciousness. От персонально Ви погодились би «оцифруватись» прямо сьогодні за умови, що це призвело б до смерті біологічного носія? Я — точно ні.
Ну, мій пойнт — що ніяк. Але ти зайшов у дискусію зсередини, тому мабуть не бачив, що зверху в коментах — пойнт щодо «заробляти у/через Польщю, жити в Іспанії».
Я прям чекав цей топік.. Вроді ніхто на вулиці не каже «спердоляй», але політики (тут мова про піс і прочих праворадикалів) люблять спекулювати на тему українців в Польщі, а значить є відгук у населення...
держава мені нічого не дала і їй нічого не винен — повна дурня
Це не «повна дурня», це максималізм і образа, що держава вимагає занадто багато, а дає за це занадто мало, бо є інші держави, які мають значно кращий ROI (return on investment) за час...
назови мені приклад країни-переможця у Другій Світовій війни в якій не було примусової мобілізації?
Чатжпт підказав: Індія (Британська Індія): Участь брала на боці Антигітлерівської коаліції.
Ви дивилися прямі етери за його участі, на суспільному? Ви, хоча б раз, передивлялися передвиборчі теледебати, які він влаштовував? Ви прочитали, хоча б одну статтю, в часи його роботи у Москві? Три НІ, але так впевнено «Його дискусії — це софістика».
от особисто мені, якшо вибирати між пітоном і С++ то пітон зручний поки все шо треба вміщаеться 200 — 300 рядків коду. якшо ясно шо проект буде більший,я виберу плюси
В такому разі, за такою логікою, в перших рядах мають стояти олігархи, адже вони мають найбільше майна. Але в реальності вмирає Васян з села, якого з хати викрали
Яка реально роль у трансформації країни таких людей як Портніков?
Ніяка. Портніков за все життя зробив одне велике Н%УЯ! Беззаперечний скіл — перетасовування слів як колоди карт, стільки років в цій темі. Досі не розумію нахіба його кликали?
Коментарі