ні, там де Різдво трапилося, ніяких оленів у світерах не було, тому мають бути якісь традиційні забави — ловити рибу з човна та годувати людей, наприклад.
Цікаве зауваження. На данний момент кваліфіковану більшість в ВР має партія, яка існує тільки завдяки перемозі Боневтіка на останніх виборах. До виборів її фактично не існувало.
А светри з оленями, валятися в ліжку в товстих в’язаних шкарпетках, чай з пряниками, пряничні будинки, Полярний експрес, Різдвяна історія Дікенса, Ніч перед Різдвом Гоголя, Сам удома, хіба це не чудово?
Іллю, дякую за відповідь, особливо за пункти 4 і 5, де ви самі показуєте слабкі місця.
Цікаво що worker рубрику не бачить, але verifier її бачить. Чи не виходить, що тиск «підіграти оцінці» просто переїхав на шар верифікації?
Коментарі