Конкретний список її правопорушень публічно не оприлюднили. За матеріалами соцмереж, можна зробити висновок, що вона сварилася зі своїми польскими сусідами.
як воно у вас
Буває вибішує коли керівництво (звісно без сім’ї) першу половину дня відсипаються, роблять якісь свої особисті справи, а потім десь в з п’ятої години їх пробиває «активно» попрацювати..
ви порівнюєте різні речі. якщо не буде вашої компанії — ви знайдее іншу. і кризи минають достатньо швидко. але якщо не буде вашої країни або країни в якій є умови щоб ви могли шукати компанію, то ви нічого не знайдете.
низькі неринкові компенсації
то так, з цим бідуля. На моєму рівнці — це риторичне питання.
мотивувати найкращих доєднатися
Найкращий сценарій! Без сумніву. Тому роблю усе від мене залежне
я не дуже бачу сенс продовжувати розмову далі. якщо ви не бачите як ваша риторика допомагає ворогу то що тут поробиш. сподіваюсь ніхто з ваших рідних і знайомих не постраждає. а на інших пофіг.
Головна проблема ̶ц̶ь̶о̶г̶о̶ ̶с̶в̶і̶т̶у̶ ̶. України в тому, що дурні надзвичайно впевнені в свому розумінні ситуації, а розумні люди сповнені сумнівів.
Мені більше імпонує The Rare Earth hypothesis. Є навіть книжка про це 2000 року. Вона логічна, досить проста, не потрібно вигадувати нові сутності та технології, щоб пояснити чому ми не бачимо інопланетян на кожному кроці.
Попри численні штрафи, дії поліції та рішення суду, жінка продовжувала порушувати польські закони
Хм. Тобто її депортували за послідовне, багаторазове порушення польских законів? Можна того суддю арендувати до Іспанії? :)
А може, просто багато людей не хочуть брати участь у цьому фарсі? Яку систему взагалі повинні прості люди допомагати захищати? Систему, яка крутить-публічно декларує свої пріоритети: українська мова, НАТО і ЄС?
оу, зрозуміло що це за горделивий СЕО такий і звідки у нього таке глибоке розуміння бізнесу)
В айті спільноту прийшов повчити життю та патріотизму логіст в минулому, продавець лакшері одягу, тобто, вибачте СЕО, ні, ₴_СЕО_₴, зараз) ну сюр просто
Коментарі