Ну ти кажеш що не цікаво що робить ухилятн, а я тобі кажу що держава так не думає. Ти ж тут розтікся простинею тексту філософії про державу та обовязки, а тепер різко шлангом прикинувся, філософ блін )))
що таке «полюдьє» знаєш?)
Та вже нагуглив) Полю́дє — це щорічний об’їзд князем та його дружиною підлеглих земель у Київській Русі для збору данини (хутра, меду, зерна тощо). Також цим терміном називали саму зібрану данину.
Так братушки ж, такий самий мем про поляків та британців ))))
res.cloudinary.com/.../l1t9dnkqojkls7ty0f85.png
Для лінивих клікати — скрін із демонстрантами нацціками із курвостану в Лондоні І мемний підпис — Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików...
орден започаткував якраз адмірал, що там фемки про себе навидумували це тобі краще знати
так шо за мене не переживай, носи з гордістю, заслужив
Ну якщо ТЦКати для тебе нормальні люди
для мене в ЗСУ нормальні люди, а маргінал якраз ти, така от...
Ну як би я та і Малєєв також, був із статками як у Джорджа Клуні то звісно би обрав Поріж, десь там де він виглядає як Париж, а не як муслімське гетто.
По залізу суттєвого прогресу не буде, закон мура не працює вже. Якщо робити тренд в коротків перспективі по покращенню ШІ, скажем за останні пів року — буде регрес який буде коштувати більше.
контактуєш виключно з нацистами?
Альо! Не з нацистами, а з нашими німецькими союзниками у боротьбі з рашизмом.
людей з офіцерами сс порівнюєш
Ну якщо ТЦКати для тебе нормальні люди, то на цьому форумі ти зустрінеш розуміння тільки у парочки маргіналів.
Коментарі