але навряд чи вилізе з занепаду
а можно узнать, на основании каких объективных данных вы текущее состояние языка описываете как «занепад»?
а вообще нужно знать историю. то, в какой дупе были плюсы в первой половине нулевых, сегодня трудно себе представить.
Мене «поперли» з С++ як раз коли миирочали на С++20 переходити. В цьому році, в вільний час, дочитав книгу на С++ щоб рівень коптетентості підтримувати.
Ну хз, з одного боку ви вірно кажете, з іншого С++ вірно але поступово видавлюють. Мої спостереженея за останні роки.
Гєймдєв — так, але ААА рівня та енжайни типу UE. Увесь міддл левел — там давно юніті і ні якого С++.
Також купив цією весною 2 вулики. Дуже круте хоббі, особливо після колів цілими днями. Протестую вашу аплікуху, бо шукав щось краще ніж Apinote. Тож вітаю в клубі колего)
Спочатку було 190 гривень, потім два рази дорожчало до 300 гривень. Зараз прибрали колду на релізі в пасі і знов ціна зменшилася. У консольщиків ціна ще більша.
Коментарі