Коментарі

У 2001му році там також багато компаній росли по експоненті ;) Питання чи надовго цього разу вистачить. Чи є у світовій економіці де заробити стільки, щоб відбити 2трлн, які вкладаються у AI? А Тесла поганий приклад.
Я дивлюся в бік Німеччини, але з мовою там складно. Простіше було б розглядати Румунію чи Болгарію. Я трохи менше, ніж автор, але думки дуже схожі. Останнім часом морально стало важко, навіть важче набагато, ніж було колись.
Цікаво! Дякую що написала!
Можна просто жити ближче до кордону ЄС. Ужгород ітд у цьому плані виглядає цілком розумним компромісом.
Всім би так приймати реальність як цей Віталій. Не служити, ходити вільно по різних заходах та мотивувати інших теж приймати реальність. Але є нюанс.😅
Вже не має ніякої довіри. Тут майбутнього не має. Прийдеться все таки, пробувати емігрувати, як буде нагода. Я вже «дозрів» до цього. Раніше, ще були певні думки про побудову тут життя, але багато разів подумавши логічно, без емоцій. Це не варіант.
Якась ШІбурда! Менеджер це той хто керує іншими людьми. А не втюхує булшит по телефону. Розберіться з термінологією для початку
The problem with the Web youtu.be/...​N-yzs?is=fWA-MRww9HAywcXb
Не причина звичайно. Просто війна не закінчиться, якщо абсолютно нікому не потрібно її закінчувати. Тільки це все чомусь пропонується робити в тому числі і за рахунок конкретно мого життя, з чим я категорично не згоден.
Згоден. Але уточню патерн: проблема не в монополії, а в юрисдикції. Постачальника змінити можна, а вот юрисдикцію ні. Це вкотре показало: усі західні лабораторії під урядом США, і одна директива накриває всіх разом.
В чому саме досягнення? Що понаприймають усі можливі бюрократично-податкові мінуси ЄС, а далі буде 50 років ігнору, як з Туреччинною? Назвуть вдало якусь бригаду, і ось ще на 10 років відкат по вступу.
Звучить неможливо... Той хто керує процесом може роздати скільки треба «бюлетенів»
1. Як рівномірніше розподілити ризик і відповідальність? американський варіант в 2ій світовій: загальнонаціональна лотерея: витягують рік народження хто має бути мобілізований в будь-якому випадку, навіть обмежений.