Обговорення на тему «бот»

RSS
← Сtrl 1234567 Ctrl →

Коментарі

а коли Портников його спитав «а ви знаєте, що це таке» А коли Портніков його ЗАПИТАВ, що це таке, і дав можливість відповісти? Коли це таке було? Бо в цій розмові такого НЕ БУЛО, у вас хибні спогади.
Вчорашні порохоботи вже давно не підтримують Пороха — з тих, що адекватніші. Той же Трєгубов, наприклад.
Дадада, це все погані американці винні. Зєлєнський взагалі ні при чому. В чому проблема була Портнікову відповісти в дусі «ні, це не амери — це Зеленський сам винен»?
1. Вінда туди зберігає все підряд по дефолту, і з часом там буде смітник в якому треба буде свої проекти ще знайти Вінда нічого не зберігає в мою папку AL яка знаходиться в Documents 2.
Да ну нафіг такі промпти писати. Як академічно показати як має виглядати промпт може і потягне, но на практиці ти задовбешся такі писати. Плюс-мінус такі промпти я пишу в дейлі-ворк, для мене це не є чимось важким.
Дякую. Я так розумію гібрид майже всюди.
Щодо мене то в «свої часи» я палавив свинець з акумуляторів на варті з ціллю відлити кастети для бійок стінка на стінку проміж домами.
1. Вінда туди зберігає все підряд по дефолту, і з часом там буде смітник в якому треба буде свої проекти ще знайти 2. Просто незручно по 5 nested папках лазити, особливо з термінала 3.
Ну от якщо тільки це, то в принципі проблеми немає, крипту можна витрачати будь де хочаб через той же wirex.
Ну порівняв Ти ще скажи що пивасик у підлітковому віці ніколи не пробував чи цигарки (які теж заборонені) Наркота — Шкода очевидна — Не по бюджету рядовому підлітку — Не сильно доступні (я і в дорослому віці хз де їх дістають) — Легко спалитись...
Можливо, це не найкращий prompt, але він дає загальне уявлення про принципи та підходи, які можна використовувати при створенні prompts. Да ну нафіг такі промпти писати.
В чому проблема папки репозиторіїв в документах? -)
Просишь бомжа возле ближайшего Сильпо, он тебе за 5 фунтов пройдёт верификацию на айфоне.
Ответьте на самый очевидный вопрос: как реализовать этот запрет? И вам станет понятно, что речь идёт отнюдь не про защиту детей.
Отже, спершу переходимо до папки репозиторію BCApps у вашому локальному клоні репозиторію та ініціалізуємо Claude Code: cd «C:\Users\Drakonian\Documents\AL\BCApps\» claude Страшно уявити що у тебе на робочому столі робиться якщо репозиторій в документах...