Коментарі

Ну тобто ти прожив 11 років у Польщі і раптом стало щось не так? Як таке взагалі можливо?
який ти обізнаний про нацистів і євреїв а британець у 1940х так не казав? Чи тобі тільки офіцер сс доповідав?
Это абсолютно нормально и не является овертаймом если человек начинает работу в 4 вечера и заканчивает в 12 ночи + завтра у него половина дня выходного.
Тут ще треба дослідити чи не падає якість
1 — Міжгалактичні подорожі можливо як і вічний двигун — на папаері та уяві. Тому вжух і ти за 100500 світолових років просто не можливо а наш невеличкий Чумацьких шлях а в космічних масштабах взагалі мізер, це 10 000 світолових років у діагоналі.
в поміч github.com/chopratejas/headroom github.com/JuliusBrussee/caveman
комфортно не буде в будь якій державі. Куди далі поїдете, коли війна прийде й тоді. приблизно так казав німецький офіцер SS єврею у 1936-1940-х роках.
Це якись совкодрочер що мімкрує під хомосапієнс. Там копнути, лише шиза далі. Забий.
я не розумію, чому dou толерує цього так він же в ТЦК працює dou.ua/...​rums/topic/56500/#3031749 якщо DOU його забанить то він всіх редакторів-чоловіків може бусифікувати, доводиться терпіти..
Для мене зрозуміло одне, що українська нація вийде слабшою з цієї війни, всі хто говорить інакше, просто не дуже розумні, або брешуть. І ця війна, як би не просувались росіяни на фронті, виснажує українську націю безпрезедентно.
зміст був незрозумілою мовою
dou.ua/...​rums/topic/60022/#3089521 Чтобы писать большой сложный софт, работающий с ограниченными ресурсами (надо выжать по максимуму из проца или памяти)... базы данных ....
Так віддажють перевагу С++ над С, не тому що там байтики швидше записуються, а тому що він зручніше
Хотел посмотреть на занозу в пальце, заплатил миллион долларов за аренду STEM, вместо занозы вижу какие-то молекулы, теперь сижу анализирую.
претензію до форми зрозумів 🫡 щодо змісту питання будуть?