Обговорення на тему «вакцинація»

RSS

Коментарі

Нарешті цікаві топіки. А чого ми там, назовні, не бачили? Та багато чого. Гарячі Юпітери, як утворюється наднова, протопланетарні диски, планети-океани, квазари, чорні діри і усяке інше.
Olio · Part-time 2023 — Present · 3 yrs 6 mos Kyiv, Ukraine · Hybrid Co‑founded the premium fashion brand with in‑house production.
Пан просто пояснює пану, що ваше «покарання» — це «не кидай мене у той терновий кущ». Статус апатрида даже одні лише бонуси, і — купу обов’язків для країні, у якій той апатрид вирішить осісти. Тому ніхто не любить тих, хто плодить апатридів.
Вони більше переживають про GDPR) Нам від цього не краще, що вони не спроможні... Як і ми доречі.
евро офіс базується на ONLYOFFICE який, за твердженням інтернету, має російське походження.
бо треба розвивати власні техноології, але євросовочек поки що може розвити соціалізм і перефарбувати опенсорсний офіс з російськими коренями у евроофсів.
старик, а ты сразу пересел из теплой ванны СЕО в теплую ванну штаба корпуса, или был офицером взводного/ротного уровня? просто чтобы составить картину кто это у нас в белом пальте пришел красивый
Що для нас сто мілліонів років, то для Всесвіту одна мить. Всі ті цівілізації існують, тільки кожна у іншу мить.
Вот бачу такі твіти з теоріями заговору, і розумієш наскільки що у людей в головах засрано. Потім не дивуєшся звідки скільки плоскоземельщиків — повірять / видумають будь-яку хрінь щоб об’яснити свою картину світу.
тут просто комбо. з самого поста зрозуміло, що для джетльмена цього є люди і трохи недолюди, до яких він спустився, щоб спробувати їм пояснити як треба жити.
Під час повномаштабки дрон від рекєти чи арти мало чим відрізняється. Ніхто ж на атакмс камери не ставить
Я бачу новий тренд. Замість того щоб платити співробітникам треба розповідати що вони працюють заради вищої мети і світлого майбутнього. Це ж вже було :(
Просиш у держави зарегулювати ШІ Держава регулює ШІ
Про міни ми вийшли То із про AI вийдемо) імхо, це може стати нашою суттевою перевагою
Ця модель була трохи краще опуса. Так, це напевно була найкраща модель з доступних. Але не настільки небезпечна чи важлива, щоб її банити...