Коментарі

я спирався на вашу аналогію, вантажівка зайшла в чат разом з вами якісний код можливий виключно без «вантажівки» — а якщо з «вантажівкою», то можливий виключно неякісний код. Ви ж напевне самі спостерігаєте алогічність цього підходу?
Співбесіда Bar Raising в core команду Genesis. Сторонній запрошений партнер запитав про мої очікування і коли я сказав робочий день і тиждень бажано без перепрацювань дуже обурився. Сказав що компанія шукає найкращі кадри та вимагає від них ефективності.
Мені здається, ви спираєтеся на бінарний підхід. Типу умовно: якісний код можливий виключно без «вантажівки» — а якщо з «вантажівкою», то можливий виключно неякісний код. Ви ж напевне самі спостерігаєте алогічність цього підходу?
DOU наших днів: Яке Community такий і Technical Community Manager...
може йому так дешевше, інколи купа мікросервісів дешевше чим два дорогих моноліта думаю так
і от заходиш ти у додаток, а там список людей ПСП3445 ПСП3446 ПСП3447і більше нічого і кому які галки проставляти? навмання?
Стикався що прийшов на співбесіду а це виявився якийсь маркетинговий збір інформації.
Там трохи не про те. Історія з Тредсу, там співбесіда не на роботу була, а співбесіда споживачки послуг табору (мами дитини) на те, щоб відправити свою україномовну дитину в табір і оплатити ці послуги табору.
життя мене навчило не ставитись серйозно до співбесід добре провели час і супер, були цікаві питання які ти не знав — взагалі чудово, потрапив на якихось неадекватів — ти їх бачиш в перший та останній раз, за що перейматись то?
Ага, бібліотеки, а не фреймворк. Але ми між ним та буст обирали.
Є альтернатива 1С та BAS Сайти K2 ERP Публікації та відео про K2 ERP: erp.kyiv.ua Документація Wiki по K2 ERP: wiki.erp.kyiv.ua Офіційний сайт K2: corp2.eu Публічна хмара для безкоштовної роботи: cloud.corp2.eu Telegram Підписуйтеся на канал...
Так, нашо їм таке щастя?
На 100 баксовому тарифі буде реально достатньо щоб місити код, якщо не працювати в стилі «проаналізуй усі 100500 сервісів і знайди багу із копіпаста_із_джири».
Написав в особисті на доу.
это голубем стать нельзя если родился человеком, депутатом стать можно