Обговорення на тему «війна»

RSS
← Сtrl 123456...90 Ctrl →

Коментарі

А по технологічному відставанню як і по відставанню по ВВП в динаміці залишається тільки США і Китай
А як шукати прямі контракти?... Через які платформи?..
Ну була така мова як Перл. От С++ перетворюється на Перл.
SingleStore нормально платив. DragonflyDB, кажуть, також. Це з того, що є в Україні. HFT, котре висить на ДОУ та Джині, обмежене 7К зверху. Це менше, ніж бази даних.
Закривається дуже просто
нормальною мовою пиши, це тіпа якась постіронія на українському сайті висиратись англійською?
Перепрошую. Не здивуюсь якщо і сом хотів напасти на черепах і взагалі трохи прихворів, а рибалка просто відвіз його до лікаря.
бо якось не чесно виходить OMG, who ever cared? If it’s profitable — it’s working. Зроблять, як в Європах, більше отримуєш, більше платиш. Most stupid idea ever.
Якщо все міряти по вакансіям в Україні, то всі технології мертві окрім дотнета и жаваскріпта.
Редакторе, вірна локалізація імені ’Гергей Орос’.
Немає надмірних очікувань. AI замінить кодінг але не весь, як мови програмування замінили ассемблер. Це теж відбулось не відразу. 90% коду і до AI було шлаком — тому для бізнесу різниці немає людина чи AI.
З нулями вакансій на всю Україну? Принаймні так джині каже. Та, десь воно існує, підтримка якихось проєктів або «консерватори», але пацієт скоріше мертвий, ніж живий.
Як і очікувалося, цей раунд я не пройшов як і все інтервʼю.
за 20 доларів можна тільки лизнуть, так само, як і за 200. Норм вайбкод енжоєри, по 5000 місяць платять, щоб хоть якось між лімітами існувати. Ти готовий викидати 5000 баксів в місяць на вайбкод, заробляючи 3200?
Я думав ви тролите, але тепер ще в більшому шоці що ви серйозні. Базова підписка коштує всього 20 доларів.