SingleStore нормально платив. DragonflyDB, кажуть, також. Це з того, що є в Україні.
HFT, котре висить на ДОУ та Джині, обмежене 7К зверху. Це менше, ніж бази даних.
бо якось не чесно виходить
OMG, who ever cared? If it’s profitable — it’s working.
Зроблять, як в Європах, більше отримуєш, більше платиш.
Most stupid idea ever.
Немає надмірних очікувань. AI замінить кодінг але не весь, як мови програмування замінили ассемблер. Це теж відбулось не відразу. 90% коду і до AI було шлаком — тому для бізнесу різниці немає людина чи AI.
З нулями вакансій на всю Україну? Принаймні так джині каже. Та, десь воно існує, підтримка якихось проєктів або «консерватори», але пацієт скоріше мертвий, ніж живий.
за 20 доларів можна тільки лизнуть, так само, як і за 200. Норм вайбкод енжоєри, по 5000 місяць платять, щоб хоть якось між лімітами існувати. Ти готовий викидати 5000 баксів в місяць на вайбкод, заробляючи 3200?
Коментарі