Обговорення на тему «графік роботи»

RSS

«Я повертався в понеділок вранці з відчуттям, що взяв тижневу відпустку, але насправді нічого не пропустив: всі інші теж відпочивали». Розробник з Ірландії розповів про 4-денний робочий тиждень 14

← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

У Львові вулиця Дудаєва є з 1996-го року, якщо що
Про це читайте тут в «Полігон зла».
Все ж таки розумніше буде убезпечити свою цивілізацію в рамках своєї зоряної системи. А десь летіти — то дуже далеко)
point.im bnw.imТреба Jabber а для Point ще й запрошення.
Останнім часом я використовую Go
Дякую за пораду. Спробував реалізувати, але поки виходить не так красиво, як уявляю собі в голові(
Уяви, що твою мозкову діяльність в один момент повністю зупинили, залишили незмінною, а потім відновили. Ти не жив, а отже, був мертвий. Ось ти ожив. Чи турбує тебе доля померлого? Чи вважаєш ти, що він помер, а ти — вже інший?
Може далеко, а може й ні. Може статись технологічна сингулярність. А може вже сталась давно і ми всі вже тут. А як виглядає коренева реальність навіть уявити не можемо, і яка там фізика.
Я уже відписував іншим, що як виявилось, всі говорять про ШІ, але всі говорять про дуже різний ШІ, тому і враженя/цінності інші. А так — можна таке зробити саме собою.
Лол. Це не про захист дітей. Звісно. Нагадую, перша поправка працює лише в Америці, свободи слова в конституції інших країн немає.
Уяви, що твою мозкову діяльність в один момент повністю зупинили, залишили незмінною, а потім відновили. Ти не жив, а отже, був мертвий. Ось ти ожив. Чи турбує тебе доля померлого? Чи вважаєш ти, що він помер, а ти — вже інший?
До того, що багато хто заявляє, що Портнікова треба було раніше читати. Так ми от і читали І так, Білецькому 20 років тому було 26, а Портнікову в 2008-му було 40 Тому порівняння зовсім недоречне До чого тут вік?
Може хтось ще докине щось від прокрастинації до купи)?
Це ви зараз оцифруватись не бажаєте, а коли ваше біологічне тіло того, то у вас не буде іншого виходу. Так всі туди й перекочуємо. Про це в мене тут у «Полігон зла» почитайте.
Я ж вам кажу, коли ви починаєте з того, що гру вам навайбкодив ШІ, 95% аудиторії ваші тексти автоматично стають нецікавими. Хіба що у вас текстоцентрична гра і це тексти рівня Діско Елізіума. Але тут трохи інший кейс)