Уяви, що твою мозкову діяльність в один момент повністю зупинили, залишили незмінною, а потім відновили. Ти не жив, а отже, був мертвий. Ось ти ожив. Чи турбує тебе доля померлого? Чи вважаєш ти, що він помер, а ти — вже інший?
Може далеко, а може й ні. Може статись технологічна сингулярність. А може вже сталась давно і ми всі вже тут. А як виглядає коренева реальність навіть уявити не можемо, і яка там фізика.
Я уже відписував іншим, що як виявилось, всі говорять про ШІ, але всі говорять про дуже різний ШІ, тому і враженя/цінності інші. А так — можна таке зробити саме собою.
Уяви, що твою мозкову діяльність в один момент повністю зупинили, залишили незмінною, а потім відновили. Ти не жив, а отже, був мертвий. Ось ти ожив. Чи турбує тебе доля померлого? Чи вважаєш ти, що він помер, а ти — вже інший?
До того, що багато хто заявляє, що Портнікова треба було раніше читати. Так ми от і читали
І так, Білецькому 20 років тому було 26, а Портнікову в 2008-му було 40 Тому порівняння зовсім недоречне
До чого тут вік?
Це ви зараз оцифруватись не бажаєте, а коли ваше біологічне тіло того, то у вас не буде іншого виходу. Так всі туди й перекочуємо. Про це в мене тут у «Полігон зла» почитайте.
Я ж вам кажу, коли ви починаєте з того, що гру вам навайбкодив ШІ, 95% аудиторії ваші тексти автоматично стають нецікавими. Хіба що у вас текстоцентрична гра і це тексти рівня Діско Елізіума. Але тут трохи інший кейс)
Коментарі