Хай вигорання рятується від мене :) А взагалі придумала собі лайфхак — почала записувати у блокнот всі моменти, коли почуваюсь не ок. У блокноті через кожну певну кількість сторінок проведена червона смужка.
освітньої IT-компанії FoxmindEd, яка навчає і архітекторів
І далі йде здоровенний допис про те, що архітектори безполєзні, або сейлзи або сидять на лєгасі, а все цікаве у тімліда. Okay
GB, EU людські ресурси.
Так хотіли, що аж почали анонсувати заборону видачі тимчасового захисту чоловікам 23-60 — по суті, найбільш економічно ефективної та дієздатної категорії населення. То все міф, забудьте.
Для нашої компанії це теж база. Але після розмов із кандидатами зрозуміла, що на ринку це все ще не така очевидна практика.
Так, іноді бувають провтики, але класно, коли процес доводять до кінця.
В статті намішані ролі (не позиції, а саме ролі): * тімліда, котрий соває дошкою тікети в Джирі, та апрувить хайри, файри й лікарняні. І ще й слідкує, щоб команда була щасливою й не пересварилася.
Це не так, треба просто розуміти, чию думку сприймати, а чию ні. Чувак змінив назву гри лише через хейт у Твітері. Не у Стім, не у Діскорд, не у Реддіт, а у Твіттері.
Згоден. Особливо коли є курсор, claude та ін — найскладніші моменти саме організаційні (сервіси, доступи, ключі), девопсівські (де, як, за скільки), та ux — там всіх цих агентів штормить дуже сильно, і прийняти якесь гарне рішення доволі складно
Коментарі