Обговорення на тему «договір»

RSS
← Сtrl 123 Ctrl →

Коментарі

полномасштабную агрессию. війна почалася у 2014 теперь ясно, почему ты такой тупой — плохо умеешь читать, только писать.
Я схиляюся до думки, що «ми майже перші». Сучасні технології це можливість колонизації галактики за 2 млрд. років. Якщо припустити що світовий рік треба долати 10 000 років (швидкість Вояджера), то як раз вийде 200 000 світових років.
их послали и с этого момента русским стало ясно, что НАТО — по прежнему враждебный блок, центр противостояния. це ж не новина і шо з того Україні, тіпа якщо болота послали то Україні не можна? А коли болото одкб створили це вони проти кого?
«Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?» Я даже представляю, какие ответы последуют, когда неизбежно этот вопрос начнут втирать в Крыму. В ответ раскроют тему подробно, развёрнуто и по пунктам.
В цей список можна додати компанію AiMerch, така ж сама «фільчина контора» на djinni мають профіль AiMerchendaising, просто не виплачують зп, пропонують перепідписувати договір, умови можуть змінюватися на ходу і т.д.
А какая у постбиологических программистов будет мотивация, чтобы работать?
Чи означає це що я тепер щомісця зможу по дві ліби переписувати на місяць?:) Звісно ж — ні, бо ліби закінчаться ))
Ось і тут може бути так само, поліція просто стала на сторону поляків у сварках. «Україна для українців, мігрантів геть» — добре. «Польща для поляків, мігрантів геть» — погано. Незрозуміло.
Дякуючи ESET та його співробітнику та одному менеджеру ми колись отримали абсолютно робочу IDA (6.1 здається) та ще з Hex Rays. :-) Але я антивірсуми не користуюсь. Тільки тим Defender-ом який йде з Windows (якщо мова про Windows).
Яке двіженіє, товаріщ політрук?
«військовий — це не зміна професії, це — обов’язок» lul, поржав)) пропаганда у дії)
Як ви знайшли справу життя, яка надихає? ні як, навпаки втратив інтерес до іт яке колись подобалось
А як ви рятуєтесь від вигорання? бухаємо))
болота самі у 2000-2001 роках нагалися вступити до НАТО их послали и с этого момента русским стало ясно, что НАТО — по прежнему враждебный блок, центр противостояния. це ж не новина.
наша власть А разве олигархи из Украины и олигархи из россии убивают друг друга ... с той же ненавистью и злобою как это делают селяни и работяги из Украины и россии? Вот селяне и работяги убивают друг друга ...