ну дивись. У мене за 10 км стоять будиночки у парку на краю міста міста. По документах земля виділена ветеранам АТО. Виділяли цю землю протягом декількох років
Інший момент. У 2016 році люди писали платформу для росіян.
Чому ми говоримо, але не чуємо одне одного
Інша частина говорить про досвід: несправедливість, примус, нерівний розподіл ризику, відсутність реального вибору. Не знаю, наскільки той досвід особистий, тим не менш, і це теж правда.
Вітаю!
**Junior Data Analyst**
Бекграунд Python Software Developer. Маю досвід з A/B тестами, cohort/LTV аналізом, ETL та ML-проектами(GNN для systemic risk prediction). Шукаю роботу. Розглядаю релокейт, або ремоут.
Не сиди, виходь на мітинги, стань частиною якогось руху, лол.
Жаль тільки, що я ще не бачив, щоб серед плаксіїв були люди з активною позицією. Бо їхня позиція це нити та чекати на манну небесну; доки дипутати та їх дити побудують рай.
А в Польщі ти не можеш місцевому пану заважати жити, навіть якщо пан не правий, одразу депортація
Але ж чекай, навіть у цьому вкиді написано — «попри численні штрафи, дії поліції та рішення суду» — тобто, було порушення законів, а не просто заважання...
Вітаю! Junior Data Analyst(SQL, Python, Tableua). Маю досвід з A/B тестами, cohort/LTV аналізом, та ML-проектами(GNN для systemic risk prediction). Шукаю роботу. Розглядаю релокейт, або ремоут.
Погоджуюсь, задовольнити всіх неможливо і це не ціль. Будь-яка модель для когось буде несправедливою.
По технологіям — плюс.
лише от з тезою «не матиме критичного впливу», складніше.
1. Як рівномірніше розподілити ризик і відповідальність?
ніяк; маю на увазі, що ніяк не зробити так щоб усі були задоволені бо щоб задовільніти усіх: -маємо відмінити усі відсрочки і що тоді робити скажемо батькам-одинакам або тим хто доглядає інвалідів?
res.cloudinary.com/.../ukim89wvg6f1leqzzeut.png
майже шість гігабайт демо-версії інді гри?...
загалом вайб локацій непоганий, але над моделькою треба ще попрацювати, бо зараз враження що це маска аніме дівчини, а не аніме персонаж.
Коментарі