Але ж в Польщі все рівно жорсткіше відносяться до українців! До речі, там знову якось алконавта за пʼянку за кермом спердоляють, не бачу апдейта від пана.
до чого тут вийде або не вийде. питання в тому як ти хочеш або не хочеш. і це питання до того шо в с/с++ врубаеться оптимізатор і він може міняти послідовність операцій типу множення і ділення, наприклад.
ну так от тепер скажи чим твоя дупа й пика кращі за румунську чи польску, щоб виставити такий рахунок
У нейтівів принаймні завжди є козир вільного спілкування, а ти експат серед цілого континенту дешевших іноземців з інших країн, вагона блукарточніків...
Пишу в діалозі що починаємо обробку за наступним скілом
Ви продовжуєте ту ж сессію, чи виконуєте /clear або /compact ? Цікавить який контекст окрім вхідного файлу має наступний скіл
Моє головне враження таке: це була не просто складна дискусія. Це була зустріч двох дуже різних способів мислення. І саме тому вона вийшла нервовою, місцями незручною, але водночас дуже показовою.
Коментарі