Коментарі

тобі мабуть видніше, тому, одне із трьох: 1. Або сам в Таї шукаєш відповідне середовище 2. Або в Інтернетиах вибираєш відповідне коьюніті зацікавлене в подібному контингенті 3. Або у самого мозгів немає і ведешся на стереотипи
Виручка — це не заробітки! Я тобі про заробітки. Виручка в 2 рази більша. У OpenAI обороти ще більші, але вони досі збиткові.
Ви про ту державу, що вже захопилася мобілізацією чи про ту, що ще не починала?
Ну наприклад антропік зараз заробляє 2.5 млрд. в квартал, в наступному кварталі очікується 5 млрд., і ця цифра подвоюється кожен квартал.
В 9* % жінки ідуть на посади, що вигідніші їм ніж цивільна робота, і не мають нічого спільного з небезпекою, тобто фактично на роботу з обмеженнями і привілеями. І взагалі, ви що не хочете перемоги?
Дивним чином в некрологах всі стають добровольцями.
Невже ти думаєш що так масово будуть вкладати сотні мільярдів без чіткого плану? Чіткий план? У ці роки? Серйозно?
я не осуждаю и не оцениваю, просто ии предложил бы так же сделать интерфейс, об этом я и написал. а геймдизайн стоит обдумать еще раз. ты делаешь и тебе интересно делать.
Ваш текст стимулює болючі думки. А що неприємне то звісно не правильне і мій мозок мені однознасно це доводить.
Ну не 0, але не багато
Наприклад, якщо на знаку 50 а штрафують з 70 — то 50% вважає за припустимо завжди їхати 65. По такому критерію — то у США теж народ живе на нижніх ступеньках піраміди Маслоу У 95% випадків я бачу, що водії МАСОВО не дотримуються обмежень швидкості.
Имеешь счет нереза для аренды/утилитис. Ну якщо ти на нього обережно переказуєш, то може і не помітять :) Не получают европейцы карту айдишник в другой стране ес, они используют свои доки.
Не получают европейцы карту айдишник в другой стране ес, они используют свои доки. Максимум идешь и доказываешь что тут живешь и по этому надо тебя зарегать. Еще и критерии есть и могут отказать.
Условно поляк может хоть 20 лет так жить, что условные голландцы и немцы делают массово. Знімаємо за кеш? Я останній раз знімав 10 років тому, і умовою практично всюди для long term був payment from spanish bank account
Так дай описание понятия «жить» , если тебе не нужно там оформлять никаких бумаг/госмеда. Условно поляк может хоть 20 лет так жить, что условные голландцы и немцы делают массово. Кто и как тебя проверит/поймает? На каком основании?