Останній кратний стрибок в технології транзисторів який дав економію в енергії на одне перемикання стався в кінці 00х з розділенням монокристалічного діоксиду кремнію на окремо діоксид гафнію для затворів транзисторів і окремо на пористі структури для...
Привіт! Якщо хтось шукає абсолютну приватність і стабільність на роки вперед — здаємо свій автономний комплекс на березі річки (Олександрійський р-н, Кіровоградська область,5-7 км від міста).
Їхати в москвабад з України, за будь-якої причини в грудні 2014 — це дуже дивно.
That’s how the global market works. People migrate where they are paid more. No problem with that.
Вітання! Якщо ви шукаєте повну автономію, затишок та безпеку для довгострокового проживання (договір від року до 3-х ) — здаю свою закриту преміум-садибу на березі річки під Олександрією. Ідеальний формат для хай-тек пари або двох колег.
Друже, мабуть таки, Андрій, а не Антон.
А якщо по суті, ти зараз не відповідаєш на тезу, а просто накидуєш образи і емоції. Моя думка прозора: без участі достатньої кількості людей система не витримає. Де заклик воювати?
Невже так важко визнати власну інфантильність та сидіти собі тихесенько, замість того, щоб вигадувати десятки безглуздих виправдань? Це справді жалюгідно та нікчемно
Все ще створюю бордгейм де фішкою є сування носа в чужий хід з ціллю його саботажу!
res.cloudinary.com/.../wxrjzj0smleqkqsyzo0h.jpg
res.cloudinary.com/.../elzzxei2zxrbghgwqqxs.jpg
store.steampowered.com/app/4321670/DicenGo
хоча теоретиками в різного роду пропаганді іноді культивується пожертва життям заради високої мети
Заради високої мети, і заради держави, це різні речі, за високу мету можна вмерти, а за державу віддавати життя не треба, бо ніхто не оцінить цього,...
так само і в наш час люди іноді жертвують життям .. але слово «охоче» — зазвичай неправда...
хоча теоретиками в різного роду пропаганді іноді культивується пожертва життям заради високої мети
он же не частных лиц предлагает обязать
Я в любому випадку буду платити, через податки, як акціонер компаній яких заставлять ділитися чи наймати назад = більше витрат -> менша маржинальність -> нища ціна акцій
а тепер я маю фінансово їх підтримувати?
он же не частных лиц предлагает обязать
Добрий дядька СЕО Антропіка я вам скажу, добріший за мене, хоча говна на його голову виливали на порядок більше.
а в чем доброта?
На да, ну да, спочатку вони розказували про бульбашку, хайп, називали ШІ ентузіастів шизанутими, розказували як завдяки ШІ у них постійно буде робота і їх будуть наймати на тройну зарплату виправляти ШІ код, а тепер я маю фінансово їх підтримувати?
Коментарі