Обговорення на тему «конкурс»

RSS
← Сtrl 1234 Ctrl →

Коментарі

а з компіляційон еггог в С++ «тіпа ОК»? Вже років 10 як пофіксили
назови мені приклад країни-переможця у Другій Світовій війни в якій не було примусової мобілізації? Чатжпт підказав: Індія (Британська Індія): Участь брала на боці Антигітлерівської коаліції.
А Джава чи Шарп з батарейками?
Ви дивилися прямі етери за його участі, на суспільному? Ви, хоча б раз, передивлялися передвиборчі теледебати, які він влаштовував? Ви прочитали, хоча б одну статтю, в часи його роботи у Москві? Три НІ, але так впевнено «Його дискусії — це софістика».
от особисто мені, якшо вибирати між пітоном і С++ то пітон зручний поки все шо треба вміщаеться 200 — 300 рядків коду. якшо ясно шо проект буде більший,я виберу плюси
В такому разі, за такою логікою, в перших рядах мають стояти олігархи, адже вони мають найбільше майна. Але в реальності вмирає Васян з села, якого з хати викрали
Яка реально роль у трансформації країни таких людей як Портніков? Ніяка. Портніков за все життя зробив одне велике Н%УЯ! Беззаперечний скіл — перетасовування слів як колоди карт, стільки років в цій темі. Досі не розумію нахіба його кликали?
Бо та акушерка отримувала зарплату від держави. І родильне відділення було державне, і декретні твоя матір отримувала від держави.
де «вийти з угоди» не завжди опція. Ну от бачиш, ось і спонсор сетапу «працювати у нашій компанії велика честь».
*придушують
Люди діляться на практиків і теоретиків. Теоретик не здатен робити практичні дії. Його користь саме в формулюванні і узагальненні. Це бісить практиків, проте доя чогось таки цих теоретиків тримають в суспільстві і не придумають ще в першому класі.
логіка симетрична, але ситуації не рівні. Війна — це не ринок у чистому вигляді: є речі, де «вийти з угоди» не завжди опція. Поміж строк було написано — гроші самі по собі проблему не вирішують
Тобто, стати податковим резидентом Іспанії?
Давайте робити правильно, а не шонебудь аби робити.
Кожен вибирає опонента по інтересах