Обговорення на тему «корпоратив»

RSS

Коментарі

Написано. Але якось ... немає думки... А швидкше просто довгі списки. «Структурована комунікація.» без сторітелінгу.
Це точно не АІ писав? Що щось якось так шаблонно.
Найбільш богомерзка мережа, єдине що допомагає із пошуком роботи.
Ну в чергову почали підходити до інтелектуальної праці, як до копання лопатою і конвеєру. Мені здається це не можливо пояснити акціонерам із 60-х років минулого століття — що так не працює, тому це прогрессує.
Я голосував за, і мережі я видалив давно. Формально деякі аккаунти є але я не користуюсь ані фб, ані інтсаграм, навіть ютуб не дивлюсь, хоча був час я навіть шукав знайти там щось мені цікаве але так і не зайшов.
Нам не потрібно це, зникне одна держава — на її місці буде інша. Влучно. Ми навіть маємо два саксес-кейси — ДНР і ЛНР
Зараз з цим всім трохи простіше, коли є інструменти які вживу вже пишуть в текстовій формі розмову і за потреби перекладають. Як мінімум підказують і допомагають підвищувати рівень мови.
Треба клієнт під Лінух — бо на ньому купа програмістів сидить.
шось з роками вимоги до «сеньйорів» все більше, а роки досвіду все меньше тільки якщо 5 років це достів на позиціі саме сеньйора, інакше не бачу навіть що такий «спеціаліст» може знати, адже сеньйор це в першу чергу досвід де це все на практиці запускалось...
Багато хто зараз на паніці намагається швидко застрибнути в останній вагон і пригнати якусь Теслу чи Ліфа з-за кордону (зі Штатів чи Європи). Але з б/в електрокарами треба бути втричі обережнішими, ніж з ДВЗ.
Дякую велике 🫶
Так, ви праві, qa на кожному етапі являється ревьюєром. Я так і задумувала, і це я розгорнуто описувала в попередній статті :) По проходженню та вартості теж писала в попередній статті, але продублюю.
Планувалась, але з сучасними реаліями трошки важкувато з часом і мотивацією(
Якась корпоративна «езотерика» і забагато води. Замініть в статті SBA на іншу роль чи професію і нічого майже не зміниться. Ці всі абстракції дуже загальні і можна приймати до майже будь-якої посади і не тільки до роботи.
Статтю було б непогано доповнити судовою практикою з цього питання. Але пофіг.