Обговорення на тему «курси»

RSS
← Сtrl 1... 1112131415...17 Ctrl →

Коментарі

Живучи в Таї, можна економити скажімо 50к в рік А ну розрахунки в студію. PS паспорт в сучасному світі взагалі не проблема, багато білих країн по місцю народження дають, поїхав, родив, забезпечив дитині паспорт. Це скільки, аж 2? США та Канада?
Добре Давайте тоді відкладемо це питання до виходу другої частини 🙂
Ви праві скіли будуть перероблені, головне щоб я хотів взяти від туди це ті шишки які ви набили в процесі створення їх, це дуже допомогло б
ні, там де Різдво трапилося, ніяких оленів у світерах не було, тому мають бути якісь традиційні забави — ловити рибу з човна та годувати людей, наприклад.
Цікаве зауваження. На данний момент кваліфіковану більшість в ВР має партія, яка існує тільки завдяки перемозі Боневтіка на останніх виборах. До виборів її фактично не існувало.
Он Ломбардія вже потужніша за Баварію по економіці www.visualcapitalist.com/...​owerful-economic-centers
А светри з оленями, валятися в ліжку в товстих в’язаних шкарпетках, чай з пряниками, пряничні будинки, Полярний експрес, Різдвяна історія Дікенса, Ніч перед Різдвом Гоголя, Сам удома, хіба це не чудово?
Та ну, якісь фантазії
Іллю, дякую за відповідь, особливо за пункти 4 і 5, де ви самі показуєте слабкі місця. Цікаво що worker рубрику не бачить, але verifier її бачить. Чи не виходить, що тиск «підіграти оцінці» просто переїхав на шар верифікації?
Особливо, коли позбавили права керування за самокат 😁
Сліпий десятипальцевий метод набору тексту. Шкода, на мобільному так ніззя
Якби ви пожили в досконалому віртуальному світі, то тільки тоді вас можна допустити до опитування про вибір між ним і реальністю.
Та люди підтримують, мабуть, щось цікаве написано.
І це не скасовує тезу що летіти до інших зірок безглуздо. Особливо коли ми все що там може бути знаєм. Будемо кайфувати тут)
Міжгалактичні — красиве слово, але ми й до найближчої зірки не доповзем. Та й не треба)