Обговорення на тему «література»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Я думав ви тролите, але тепер ще в більшому шоці що ви серйозні. Базова підписка коштує всього 20 доларів.
Та не розрулить. Я викладаю як хобі, у десять років для них «погуглити» = «почитати що джеміні в шапці написав». На мою думку пройде сепарація на різні рівні згодом. Отримаємо високооплачуваних інженерів проти купи тих хто «тільки з ШІ».
@Око Камера, прокоментуєте будь-ласка?
а це скоро приберуть, бо якось не чесно виходить, що ті хто більше заробляє, податків платить менше. Зроблять, як в Європах, більше отримуєш, більше платиш.
Суд має розбиратися, і виносити рішення. А не натовп який лінчує за сома
Та не замінився він, залишився там де і був. Віжуал бейсік дотнет уже здохнути встиг і залишитись, як стабільний реліз без планів на оновлення, а делфі стабільно обновляється три рази на рік, і додає сучасні фічі. Всім би так вмирати, як делфі.
Живий, і продається за купу грошей.
Ліспи досить непогано кладуться на використання з ШІ. Ну як мінімум racket/scheme і кложура.
Яка зверхність? Щоб потужно і зручно вайбкодить, тобі треба гроші, багато грошей.
Ага, распятих черепах на пляжі 8 років атакували.
Результат вийшов об’єктивно фіговий, і дедалі стає все гіршим. Перепрошую, але стало ще більш незрозуміло про що саме йдеться і за якими метриками провадиться оцінка. Мабуть зауваження і критика мають бути конкретними.
Самі ж агенти. При умові що у тебе є чітко поставлена задача з чіткими очікуваннями. Потім можна попросити агентів проревьювити — коректність, баги, регресію, перфоманс, секьюріті вони перевіряють на ура, можна довіритись на 99%. Не довіряєш?
тому, що запакувати Teledyne FLIR Boson (Industrial grade) у так собі фрезерований корпус це не того рівня іновація щоб тащітися як удав по скловаті.
Завжди була мрія щоб син був програмістом і де-факто він в 15 років вже їм став (участь в опенсорс-розробці і т.д.), але коли я бачу нову статтю про те, як хтось за 2 години навайбкодив щось і цим пишається на стільки, що забацав статтю (яку теж писав...
все, що ви написали, неправда.