Та не розрулить. Я викладаю як хобі, у десять років для них «погуглити» = «почитати що джеміні в шапці написав». На мою думку пройде сепарація на різні рівні згодом. Отримаємо високооплачуваних інженерів проти купи тих хто «тільки з ШІ».
а це скоро приберуть, бо якось не чесно виходить, що ті хто більше заробляє, податків платить менше. Зроблять, як в Європах, більше отримуєш, більше платиш.
Та не замінився він, залишився там де і був. Віжуал бейсік дотнет уже здохнути встиг і залишитись, як стабільний реліз без планів на оновлення, а делфі стабільно обновляється три рази на рік, і додає сучасні фічі. Всім би так вмирати, як делфі.
Результат вийшов об’єктивно фіговий, і дедалі стає все гіршим.
Перепрошую, але стало ще більш незрозуміло про що саме йдеться і за якими метриками провадиться оцінка.
Мабуть зауваження і критика мають бути конкретними.
Самі ж агенти. При умові що у тебе є чітко поставлена задача з чіткими очікуваннями. Потім можна попросити агентів проревьювити — коректність, баги, регресію, перфоманс, секьюріті вони перевіряють на ура, можна довіритись на 99%. Не довіряєш?
Завжди була мрія щоб син був програмістом і де-факто він в 15 років вже їм став (участь в опенсорс-розробці і т.д.), але коли я бачу нову статтю про те, як хтось за 2 години навайбкодив щось і цим пишається на стільки, що забацав статтю (яку теж писав...
Коментарі