Коментарі

Може ШІ треба скоріше за все заборонити?
Вже є наукові досліди, що соц сіті діють як азартні ігри на дітей і викликають дофамінову залежність і навіть викликають структурні перебудови мозку. В усіх провідних країнах зараз формують закони щодо омежень.
Если тебя бьют — лайкни мой пост.
Поруч зі мною в компанії працює дофіга європейців з різних країн, тому з власного досвіду можу сказати — отримують, ще й як. Ты про другой кейс, а именно локал эмплоймент. А я про работу через Польшу ремоут для снижения налоговой нагрузки.
Там трошки більше всього в цих заявах. 1. Багато компаній які роками не випускали нових продуктів звільняють співробітників і розказують що то АІ. 2. В людей росте недовіра до АІ компаній і скоро вже бастувати будуть про їх заборону. 3.
і боротися з цією системою на кожному кроці та і боротися з цим нема чим, бо система така і люди в цій системі.
Если бы в Украине были свои соцсети, я бы поддержал частичное ограничение. С учётом того, что своего нет, то лучше ограничить полностью.
за кеш — то треба коксом банчити. там і зарплата буде, і хоум офіс, і самозайнятість
это похоже на рекламу моделей и продвижение того, чтобы бизнес покупал Пфффф. Коли бачиш антропік — треба сприймати все як крінжовий маркетинг, поки не доведено зворотнє.
так, була надія що хакери до цього не додумаються :)
не було раціонально Было. При переходе на PC выжимали максимум что могли, просто из-за конкуренции.
оце так інсайт
Ну так і проекти міжзоряних кораблів теж є. Між проектом і реалізацією в залізі може пройти купа часі, якщо взагалі буде реалізовано. Термояд вже скількі обіцяють і роблять?
Я про те выжать максимум соков из железа не було раціонально, так як закон Мура
Если ты имеешь в виду, что он начал останавливаться около 2005-го, а сейчас вообще не работает по ряду показателей — то это было сильно позже периода, когда C вырвался из своей начальной ниши. А в период, считаем, с 1975 по 1990 он был в полный рост.