Коментарі

Гарна новина, нарешті з’явився AI, який не просто дає рекомендації, а вирішує реальні робочі задачи :) Ідея з воркфлоу замість чат-генератора виглядає дуже доречно, особисто мені в SEO саме цього і бракувало: тепер можна швидко отримати файл для роботи...
Нащо тут .NET і WPF? Мене одного коробить від «Single-file bundle мусить decompressed у пам’ять на кожний launch» та всяких плумбінгів?
Ідіть на курси сантехніків вже сьогодні! Через 5-10 років у вас буде досвід, клієнтська база та сарафанне радіо :) Ті хто прийде пізніше будуть подавати вам ключі і робити «ку».
«Гравці» чи ті самі люди які намагались закенселети першу частину? Можуть іти на*** у будь якому випадку. Це ж не переклад якийсь, це мистецтво, хай творці роблять як хочуть. Категорично проти будь якої цензури у мистецтві.
Створили не тільки ви, а ще крім вас натовп інших людей, і всі вони +/- схожі. Ви що, не бачите що це ШІ пише? У неї всі пости перші пару речень щось близько до теми і далі реклама.
+100500 Конкретний проект і те чим займаєшся і який ринковий попит цього важить значно більше ніж будь що інше, так працює ринкова економіка.
Сам баран овен
Я уявляю кількість коду, наприклад, в автомотіві. Це — десятки чи сотні мільйонів рядків. Там достатньо матеріалу. Звичайно, не на С++26.
Пане керівник дослідницького відділу без реалізованих проектів! Прошу розказати, як ви реалізуєте в залізі щось хоч трохи складне, на зразок стандарту телефонії www.etsi.org/...​0/ts_10252703v010601p.pdf
Потрібна інтеграція з Новою Поштою, Glovo, Uklon.
Тобто для вас гроші є важливішими за час. ОК. Прийняв. Я так не вважаю. Питання суто філософське, тому кожен має право на свою думку. Я особисто вважаю вашу точку зору геть примітивною, проте це — моя особиста думка, яка не претендує на істину.
Мав досвід працювати в дуже топовій компанії , з дуже гарною репутацією — йшов на дуже перспективний новий скажем напрямок майже окрема компанія стартап філіал .але керівництво так загралось в :’ стартаперів інвестиції, ми знаємо ринок’, спалювало космічні...