Обговорення на тему «мобільні ігри»

RSS

Коментарі

а ти можеш їх розрізняти? ))
t.me/embeddedkyiv
Просто закидаєш NDA де прописуєш заборону на використання запису загалом це й так заборонено )) для використання потрібне наявне особисте підтвердження від особи А ще можна додати термін зберігання відео.
Резюмуючи, я думаю, що C++ переживе і цю зиму. Він переживе, але навряд чи вилізе з занепаду. Мови не вмирають — нещодавно бачив вакансію на Дельфі.
А ще в нас досі немає навіть C++ user group. Був чат в Телеграмі «C, C++, Rust» але мене в ньому забанили коли почав приколюватися з адміна.
Потрібна нова тема з фото робочого місця айтішників. Думаю, буде багато не очікуваних фото.
20 років назад я думав що ті хто працюють з 9 до 18 з понеділка по п’ятницю то невдахи Тепер я заздрю цим людям
Дякую. Нажаль я вже не встигну прийняття участь у змаганні, бо тільки сьогодні дізнався про нього. Але дуже цікаво буде порівняти свої результати з конкурсантами.
Ніколи не було і знову :) Ще в доковідні часи (за часів стародавніх богів і царів) люди так працювали. У деяких компаніях навіть релізилися вночі (або рано-вранці). Усе залежить від культури компанії та особистого ставлення до роботи.
Пане ембедет, ви спочатку елементарну задачу виконайте, потім розказуйте про щось складне десь там.
Не знаю, не знаю. Ще на початку 2000 працював на одній дуже відомій українській компанії. Так от, якщо там піти з роботи раніше 7ї, на тебе дивилися, якби ти тікав. Це, в принципі стало однієї з причин, чому я звідти пішов.
Дякую вам за коментар :) порекомендуйте цей продукт по старих зв’язках, чим більше людей знатиме — тим краще!
Дякую вам за відгук! До речі, ще з часів Київської Русі ми були найбільшим експортером меду та воску в регіоні. «Нова школа» існує, але деякі підходи та технології бджільництва ще тягнуться з радянських часів.
згадую про роботу в таксі
Senior- кандидат, котрому (ій) дадуть signin-бонус, швидше прийме офер, ніж той, котрому не дадуть ;) (бо витрачати безкоштовно час на всі ті липові співбесіди, на котрих тебе обесцінюють, в основному — себе не поважати)