Просто закидаєш NDA де прописуєш заборону на використання запису
загалом це й так заборонено )) для використання потрібне наявне особисте підтвердження від особи
А ще можна додати термін зберігання відео.
Дякую. Нажаль я вже не встигну прийняття участь у змаганні, бо тільки сьогодні дізнався про нього. Але дуже цікаво буде порівняти свої результати з конкурсантами.
Ніколи не було і знову :) Ще в доковідні часи (за часів стародавніх богів і царів) люди так працювали. У деяких компаніях навіть релізилися вночі (або рано-вранці). Усе залежить від культури компанії та особистого ставлення до роботи.
Не знаю, не знаю. Ще на початку 2000 працював на одній дуже відомій українській компанії. Так от, якщо там піти з роботи раніше 7ї, на тебе дивилися, якби ти тікав. Це, в принципі стало однієї з причин, чому я звідти пішов.
Дякую вам за відгук! До речі, ще з часів Київської Русі ми були найбільшим експортером меду та воску в регіоні.
«Нова школа» існує, але деякі підходи та технології бджільництва ще тягнуться з радянських часів.
Senior- кандидат, котрому (ій) дадуть signin-бонус, швидше прийме офер, ніж той, котрому не дадуть ;) (бо витрачати безкоштовно час на всі ті липові співбесіди, на котрих тебе обесцінюють, в основному — себе не поважати)
Коментарі