бо треба розвивати власні техноології, але євросовочек поки що може розвити соціалізм і перефарбувати опенсорсний офіс з російськими коренями у евроофсів.
старик, а ты сразу пересел из теплой ванны СЕО в теплую ванну штаба корпуса, или был офицером взводного/ротного уровня? просто чтобы составить картину кто это у нас в белом пальте пришел красивый
Вот бачу такі твіти з теоріями заговору, і розумієш наскільки що у людей в головах засрано. Потім не дивуєшся звідки скільки плоскоземельщиків — повірять / видумають будь-яку хрінь щоб об’яснити свою картину світу.
тут просто комбо. з самого поста зрозуміло, що для джетльмена цього є люди і трохи недолюди, до яких він спустився, щоб спробувати їм пояснити як треба жити.
Я бачу новий тренд. Замість того щоб платити співробітникам треба розповідати що вони працюють заради вищої мети і світлого майбутнього. Це ж вже було :(
Судячи з цієї та інших ваших відповідей, ваші тези більше схожі на відомі «in the grim dark future there is only war» та «only in death does duty end». Вибачте, але цей пафос тільки смішить. З моєї т.з.
Some expectations are connected to quantum computers. But this looks like a very distant future, same as nuclear fusion I believe, rather than next breakthrough.
Коментарі