Обговорення на тему «навчання»

RSS
← Сtrl 1... 34567...34 Ctrl →

Коментарі

евро офіс базується на ONLYOFFICE який, за твердженням інтернету, має російське походження.
бо треба розвивати власні техноології, але євросовочек поки що може розвити соціалізм і перефарбувати опенсорсний офіс з російськими коренями у евроофсів.
старик, а ты сразу пересел из теплой ванны СЕО в теплую ванну штаба корпуса, или был офицером взводного/ротного уровня? просто чтобы составить картину кто это у нас в белом пальте пришел красивый
Що для нас сто мілліонів років, то для Всесвіту одна мить. Всі ті цівілізації існують, тільки кожна у іншу мить.
Вот бачу такі твіти з теоріями заговору, і розумієш наскільки що у людей в головах засрано. Потім не дивуєшся звідки скільки плоскоземельщиків — повірять / видумають будь-яку хрінь щоб об’яснити свою картину світу.
тут просто комбо. з самого поста зрозуміло, що для джетльмена цього є люди і трохи недолюди, до яких він спустився, щоб спробувати їм пояснити як треба жити.
Під час повномаштабки дрон від рекєти чи арти мало чим відрізняється. Ніхто ж на атакмс камери не ставить
Я бачу новий тренд. Замість того щоб платити співробітникам треба розповідати що вони працюють заради вищої мети і світлого майбутнього. Це ж вже було :(
Просиш у держави зарегулювати ШІ Держава регулює ШІ
Про міни ми вийшли То із про AI вийдемо) імхо, це може стати нашою суттевою перевагою
Ця модель була трохи краще опуса. Так, це напевно була найкраща модель з доступних. Але не настільки небезпечна чи важлива, щоб її банити...
Ну навіщо ж, пане, такі бонуси ухилянтам давати.
Судячи з цієї та інших ваших відповідей, ваші тези більше схожі на відомі «in the grim dark future there is only war» та «only in death does duty end». Вибачте, але цей пафос тільки смішить. З моєї т.з.
Спецоперація перед IPO звучить набагато реалістичніше
Some expectations are connected to quantum computers. But this looks like a very distant future, same as nuclear fusion I believe, rather than next breakthrough.