Обговорення на тему «новини»

RSS
← Сtrl 1... 45678...17 Ctrl →

Коментарі

В цей список можна додати компанію AiMerch, така ж сама «фільчина контора» на djinni мають профіль AiMerchendaising, просто не виплачують зп, пропонують перепідписувати договір, умови можуть змінюватися на ходу і т.д.
А какая у постбиологических программистов будет мотивация, чтобы работать?
Чи означає це що я тепер щомісця зможу по дві ліби переписувати на місяць?:) Звісно ж — ні, бо ліби закінчаться ))
Ось і тут може бути так само, поліція просто стала на сторону поляків у сварках. «Україна для українців, мігрантів геть» — добре. «Польща для поляків, мігрантів геть» — погано. Незрозуміло.
Дякуючи ESET та його співробітнику та одному менеджеру ми колись отримали абсолютно робочу IDA (6.1 здається) та ще з Hex Rays. :-) Але я антивірсуми не користуюсь. Тільки тим Defender-ом який йде з Windows (якщо мова про Windows).
Яке двіженіє, товаріщ політрук?
«військовий — це не зміна професії, це — обов’язок» lul, поржав)) пропаганда у дії)
Як ви знайшли справу життя, яка надихає? ні як, навпаки втратив інтерес до іт яке колись подобалось
А як ви рятуєтесь від вигорання? бухаємо))
болота самі у 2000-2001 роках нагалися вступити до НАТО их послали и с этого момента русским стало ясно, что НАТО — по прежнему враждебный блок, центр противостояния. це ж не новина.
наша власть А разве олигархи из Украины и олигархи из россии убивают друг друга ... с той же ненавистью и злобою как это делают селяни и работяги из Украины и россии? Вот селяне и работяги убивают друг друга ...
є частина перрша цієї статті, і там перша проблема це «бриф», от ви написали якраз таки про це :))
їх кількість росте останніх років 5-6 це вже помітно. А відповідь проста: чоловіки тривалий час вважали, а частина і досі вважає рекрутинг чи HR не чоловічою роботою, тому вони не поспішають йти в цю сферу.
Не згоден з вами, Олександре. Конкуренція на вакансію залежить від різних факторів. Зараз у мене є 2 вакансії в роботі, де конкуренція не перевищує 3 людини на посаду, в межах конкретного гео.
Кучма так «рятував» Тузлу ... що потім вирішив зробити провладним кандидатом ....Віктора Януковича? А кого ж ще після Тузли? Як так ... а як же досвід з Тузлою? Вся кучмівська адміністративна машина працювала на Януковича в 2004 році...