Обговорення на тему «план»

RSS

Коментарі

Де пів року 90+ градусів і 90% часу muggy conditions. Багато місць в Європі з приємною температурою, де ти не будеш ходити від шопінгмолу до шопінгмолу. Сильна жара там тільки 3-4 місяці, а так просто тепло.
І що, Іспанія не буде претендувати на дохід, отриманий в Польщі?
Чатгпт каже що в Таї 1-3% ледібоїв, в Германії 3%. Так що обережніше там.
Та нє, ми навіть не можемо уявити в якій напрузі він існує! Подивився у вікіпедії — він народився 14 травня 1967, тобто 60 років йому виповниться тільки у наступному році — а поки що у будь яку мить його все ще можуть схопити бусифікатори))
Гроші — це також власність. нікому не служити і бути должним толька сваїм радітєлям? так ти і так ніде не служиш і навіть сваїм радітєлям можеш бути нічєго нє должним,
Якщо порівняти 1991 рік та 2021 рік ...
Я имею свое мнение и опыт. Живу 4 года в барселонской метрополитен эрии ближней. В целом кроме жилья с которым жопа у тех у кого нет денег на купить — все остальное оч ок
Малага це жопа как и порто. Ваще на юге европы есть только Барселона и Валенсия (и то она маловата). Остальное трешовое вернее сильно трешовее. А больше больших хабов и нету.
Чувак. Все страны разные. В твоем случае можно вообще номинально в Польше «остаться», если найти контору задающую мало вопросов.
Если у укра сениора с паспортом Польши нет детей то платишь себе в польше живешь в Испании и все. Пол Европы так живет. Это страдальцам которым нужна легализация приходится страдать, ну и семейным, но это не точно.
У чувака паспорт ес. Ему имея аренду и/или рабочий контракт — получить вид это один поход в полицию.
Та не. За 4 года так и не украли. Может рожа не располагает.
Тепер чіпає сам інтелект, який ти вбудовуєш у продукт те кто не умеют оценивать риски правильно почти всегда заканчивают бизнес банкротством Твоя конкурентоспроможність стає заручником чужої зовнішньої політики.
Все таки є деякі блокери. От станом на зараз ви не поїхали в Москву працювати, якщо би вам дали там офер х2 від поточного? Правда ж, не поїхали би?
У 2001му році там також багато компаній росли по експоненті ;) Питання чи надовго цього разу вистачить. Чи є у світовій економіці де заробити стільки, щоб відбити 2трлн, які вкладаються у AI? А Тесла поганий приклад.