Обговорення на тему «пошук роботи»

RSS
← Сtrl 123456...18 Ctrl →

Коментарі

Пошвидше б відхопити свій Starfield в Тамріелі.
Якби ви хотіли б це зробити, реально, за 4 роки ви б це вже зробили, як мінімум, один раз. :) Тому психолога і раджу в цьому обговоренні, щоб вам допомогли зрозуміти чого саме б ви хотіли..
Також питання до наших людей, якщо вони працюючи в компанії, в тій або іншій, і про таке дізналися, навіщо вони далі продовжують там працювати це дуже легко виправити, йдете на контракт і на їх тупі бошки починаєте посилати дрони, хай теж страждають....
Вбивство — тяжкий карний злочин. Окупантів знищують, або ліквідовують, якщо немає неодназначного трактування СВО.
в эпоху, когда каждый мегабайт снова на счету, уверен, плюсы себя будут чувствовать более чем комфортно. Чому це будуть плюси, а не Rust? Схоже для вайб-переписувань існуючих проектів з інших мов він вже більш популярний.
якщо його звати Костянтин, то там є нюанси потім хтось там в США із українців на нього доніс що він русня і почалися проблеми так що українців нема сенсу засуджувати
Стикався, залежіть від проекту. Зазвичай оплачується погодинно. Драйран, деплой на прод, тощо. Або підтримка чогось критичного у неробочі години.
А ми тут всі такі, це що за графік такий цікавий 3 дні працювати, а 4 — ні 😁
На 100% згідний з автором і дуже дякую за вашу працю в науковій сфері. Ми дійсно живемо на зламі епох — нова технічна революція відбувається прямо зараз. І дуже вчасно, бо в мене враження що наука останні десятиліття стагнує.
Я вибачаюсь, писала швидко, суботу та неділю. :)
Я вибачаюсь, писала швидко, суботу та неділю. :) Я — фрилансер і дуже часто працювала на вихідних, від чого вигорала досить часто. А тепер працюю тільки у будні.
Ех, от на всіляку діч типу mewgenics — в коментарях повний аншлаг, і всі такі розумні, обізнані А як новини про нормальні ігри — то нікого нічого не цікавить, тиша...
а далі масажний салон з полуничкою
Green Forest, класні курси де дадуть базову граматику та базовий словарний запас, кращої систематизації граматики, ніж у цій школі, я не зустрічала.
крута штука, обов’язково спробую. 50 токенів якось поновлються в період? чи просто стартові?