Обговорення на тему «продам»

RSS
← Сtrl 123 Ctrl →

Коментарі

у Rust есть своя ниша, растет он быстрее плюсов и в эпоху борьбы за выжимание всех соков из железа у него такие же хорошие шансы, как и у плюсов. но это не значит, что он выйдет победителем завтра. у Саттера по этому поводу было очень хорошее выступление.
Дякую, Іване — приємно, що відгукнулося. Поділяю відчуття про стагнацію: обсяг публікацій зростає щороку, а інструменти роботи з ним лишилися ті самі, що й десять років тому.
Щиро вам дякую за підтримку🤝 Це дуже цінно, враховуючи тотальний рівень байдужості навколо. Залишилося 5 днів і ще майже 3 тисячі підписів, підтримайте будь ласка🙏
Якщо у Кохановського язик чухається, я можу надати чудово соснову дошку після розпилу бензопилою для зняття зуду методом облизування. Хіба що потрепатись на цю тему йому не санкціонували зверху.
Дякую! 🙂 Поновлюються: нараховується по 50 кредитів щодня, до стелі в 200. Тобто не разові стартові, а щоденне поповнення — баланс просто не росте вище за 200.
а з чого ви вирішили, що тес 6 буде нормальним та бажаним? гадаю відсутність коментарів тут тому є доказ. тіпи що робили на початку серію — їх в цій конторі майже не лишилося. Чи так ви шануєте Шостий Дім і плем’я неоплакане?
Нє, так не працює психолог.) Забий — то друзі скажуть під півашку (мені допомагає на певний час), але саме для внутрішнього спокою, розкривається питання твоїх поточних бажань, що дуже сильно тебе заспокоює і в тебе немає тривожності потім.
Я хоч і не віруючий, але закон бумеранга виник не на порожньому місці верующий получается... в суеверную ерунду
Пошвидше б відхопити свій Starfield в Тамріелі.
Якби ви хотіли б це зробити, реально, за 4 роки ви б це вже зробили, як мінімум, один раз. :) Тому психолога і раджу в цьому обговоренні, щоб вам допомогли зрозуміти чого саме б ви хотіли..
Також питання до наших людей, якщо вони працюючи в компанії, в тій або іншій, і про таке дізналися, навіщо вони далі продовжують там працювати це дуже легко виправити, йдете на контракт і на їх тупі бошки починаєте посилати дрони, хай теж страждають....
вбивство окупантів повністю автономними дронами Вбивство — тяжкий карний злочин. Окупантів знищують, або ліквідовують, якщо немає неодназначного трактування СВО.
в эпоху, когда каждый мегабайт снова на счету, уверен, плюсы себя будут чувствовать более чем комфортно. Чому це будуть плюси, а не Rust? Схоже для вайб-переписувань існуючих проектів з інших мов він вже більш популярний.
якщо його звати Костянтин, то там є нюанси потім хтось там в США із українців на нього доніс що він русня і почалися проблеми так що українців нема сенсу засуджувати
Стикався, залежіть від проекту. Зазвичай оплачується погодинно. Драйран, деплой на прод, тощо. Або підтримка чогось критичного у неробочі години.