платити податки в Іспанії -> не платити податки в Польщі
Так саме це і є предметом початкової дискусії. Податок у Іспанії буде більше. Описана тобою схема очевидно, що реалізується без перешкод.
ок, от Портніков каже треба робити уряд національної єдності брати представників політичних сил і ліпити об’єднаний уряд. От я себе ставлю на місце людини яка має виконати це завдання.
Ви робите слабо обгрунтовані припущення про те що я не знайомий з медіа діяльністю Портнікова.
Я ніде не заперечував ані ерудицію Портнікова, ані його внесок як публіциста.
я имел ввиду, что несмотря на «разнообразие синтаксисов» в с++, rust у меня пока в топе худшего синтаксиса. Сама вот эта его мультипагадигма — смесь декларативщины с функциональщиной — сложно даётся мне
Все заважає: писати код для реальних військових проєктів, не будучи всередині, — повна маячня, нефункціональна навіть на рівні абстракцій. Хіба що лендінг на WordPress, але точно не функціональні платформи.
Ну можна сказати що свобода вона завжди за рахунок інших. Хтось подорожує світом на яхті, а хтось працює на його компанію і грошей ледь вистачає на дорогу до роботи.
Гіпотеза красива і заспокійлива, але ж вона ламається через порушення continuity of consciousness. От персонально Ви погодились би «оцифруватись» прямо сьогодні за умови, що це призвело б до смерті біологічного носія? Я — точно ні.
Ну, мій пойнт — що ніяк. Але ти зайшов у дискусію зсередини, тому мабуть не бачив, що зверху в коментах — пойнт щодо «заробляти у/через Польщю, жити в Іспанії».
Я прям чекав цей топік.. Вроді ніхто на вулиці не каже «спердоляй», але політики (тут мова про піс і прочих праворадикалів) люблять спекулювати на тему українців в Польщі, а значить є відгук у населення...
Коментарі