Обговорення на тему «редактор»

RSS

Коментарі

Хм. А пробували з блакитним/синім? У багатьох є проблеми з зором, і зелений вони уникають І дякую за статтю, цікавий досвід
ДЛя случая раскрытия данных есть другой пункт: что заказчик/пользователь является контролером данных и получил все согласия на их использование и распространение.
Проте, я впевнений, що ринок ще встане, тому поки чекаємо, зараз потрібно дуже крутитись, але офер отримати — реально :)
Я до речі також зараз книгу пишу, проте більше не експертну, а застережливу про підлітковий вік, де описую в жартівливо-романтичному плані помилки, які коштували здоров’я/оточення, та деяким з нашої компанії — свободи.
А нічого що президент та деякі працівники цієї організації мають підозри як учасники корупційних схем ?
Дякую за цікаву історію та висновки.
Theoretically, yes. Right now, I’m trying to find my niche, develop that product, and grow :)
Одна справа культурний феномен, і зовсім інше, коли за підліткам дійсно в інтернеті дуже небезпечно. Просто через повну безкарність і неможливість покарання для зловмисників Щодо рок-музики — то хоча б публічне.
Я в інтернеті майже 20 років і памʼятаю як то було з самого початку і як рухалось далі. За дуже відкритий доступ у наповнолітніх і молодших підлітків топлять ті, які в основному сидять в фільтрованому середовищі в міру свого досвіду як обирати контент.
Причина провалу — висока конкуренція. Справа в тім, що зараз ДУЖЕ ДУЖЕ багато ігор «про милоту». Я так називаю проект з м’якою теплою картинкою. І зрозуміло чому такі ігри роблять інді розробники — така графіка дешевша, ніж хороший реалістичний арт.
Навіть в фільмі Соціальна сіть показано як самі творці The Facebook — Цукерберг та Саверін із компанією, попадають під негативний вплив власних алгоритмів в молодому віці Серйозно? :) цікава інтерпретація
Вітаю зі стартом та бажаю успіхів у такій новій справі! я побудував IT-компанію з $13 000 MRR Трішки незрозуміло. $13000 MRR для сервісної компанії це умовно кажучі продати 2 інженерів за $40/годну. Та ще ви кажете в вас компанія з 5 людей.
Аморально задавати такі питання. Коли все ще йде війна
Тобто, ти сидиш в Барселоні, з патріотичною аватаркою, щоб розповідати колишньому військовому, що він неправильно воює чи що?
Я правильно тебе розумію — за крипту купити нерухомість в Грузії. Продати її не за крипту і далі ЄС?