На великих поважних галерах овертайми завжди оплачувались. Останнім часом ситуація суттєво не змінилась. Напевно ваше оточення працює в екосистемі Genesis :)
Ви путаєте перспективу, велью для мене та велью мене як спеціаліста.
Так ось, якщо стало краще для мене то це автоматично означає, що це користь для мене.
деякі з них не тільки вечорами, а ще й на вихідних
Вечорами і на вихідних часто зручно працювати, бо нічого не відволікає, є ще таке ессе: www.paulgraham.com/makersschedule.html
Так, тут велике неоране поле роботи. Карта польотів (принаймні радіус, пересічення тощо) є в планах, інші погодні аспекти теж в перспективі.
А як визначати рівень феромону підкажете?
Це дуже класно, що молодь теж про це думає і рухається в цьому напрямку! Треба поговорити з цим малим мені)) дуже класний є український продукт AmoHive, там прям купа людей з науковим підходом до розумного вулика.
Я хоч і не віруючий, але закон бумеранга виник не на порожньому місці. Завжди дотримуюся принципу, що все хороше рано чи пізно повертається, як і все погане
Ну камон, половина стартапів так створювалась, 20-літнім ноунеймом. У 30-літнього сінйора з немалою фінансовою подушкою шансів куди більше. Чи ти за стартапи тільки рівня майкрософта / гугла визнаєш?
ви приходите до того чого б ти особисто хотів би у цей момен
І як вона допоможе перепливти Тису? Це єдине що хочу у будь який момент Всі інші проблеми вже рішаємі
это все звучит как велью не изменилось, по крайней мере в лучшую сторону. понятно что с ллм проще чем без нее, но это просто услуга за деньги как и все остальные услуги, но за услугу всегда выгоднее получать деньги, чем платить
Коментарі