Дякую за відгук! Буду на закордон активніше виходити. Щодо України, то як показує статистика — платять зараз в застосунку українці. Тут два моменти: або це тому, що їх більше в застосунку і той відсоток платних таки набігає, або таки є що ловити :)
“Коли я стану Solution Architect, я нарешті прийматиму всі важливі рішення й перестану писати лайнокод”
але Solution Architect не приймає рішень взагалі і не робить технічних як то зкрема то не є технічна роль за розкладом
...
Жодного негативу в бік вашої розробки, застосунок якраз виглядає круто! Під «лайном» (спеціально взяв у лапки) я мав на увазі саму ІТ-рутину, роботу з інтерфейсами та даними, і загалом всеосяжну цифровізацію від якої інколи хочеться тотально втекти.
Коментарі