Коментарі

Ну так тож не українцям з незрозумілою візою платять)
Якось я намагався знайти визначення цього.І чесно найблище це архітектор систем ШІ
Зрозумів вас! Так, щось в тому таки є :) краще дивитись на бджіл, ніж в телефон))
Дякую за відгук! Буду на закордон активніше виходити. Щодо України, то як показує статистика — платять зараз в застосунку українці. Тут два моменти: або це тому, що їх більше в застосунку і той відсоток платних таки набігає, або таки є що ловити :)
Доброго вечора. Все без змін. створив файл gree.yaml туди все прописав, як було сказано.
Біоінженерія це ЛП? Там що англійську не викладають?
Залишилося менше 3 тисяч підписів. Ваш голос має значення.
Він їздив у парку, осінтери розкопали. Але, що було б з українцем, якого там спіймали б без прав на квадроциклі? Питання риторичне
а там питаннячка є до перекладу. кенти грають в гру, кажуть що те що мало б називатися «набої» мали переклад «снаряди»
український мілтек рулить!
Роль тім-ліда може виконувати хоч QA, хоч PM, хоч BA. Обов’язки цієї ролі — вести команду до цілі.
“Коли я стану Solution Architect, я нарешті прийматиму всі важливі рішення й перестану писати лайнокод” але Solution Architect не приймає рішень взагалі і не робить технічних як то зкрема то не є технічна роль за розкладом ...
Жодного негативу в бік вашої розробки, застосунок якраз виглядає круто! Під «лайном» (спеціально взяв у лапки) я мав на увазі саму ІТ-рутину, роботу з інтерфейсами та даними, і загалом всеосяжну цифровізацію від якої інколи хочеться тотально втекти.
То ви ще про вигорання тему не бачили))
З козирів зайшов))