Колись на співбесіді СТО з мене постібався. Через 3 роки в моїй компанії HR принесла його резюме і я його пригласив щоб постібатись:) О це було весело.
Тобі від фопа ні холодно, ні жарко, особливо, якщи ти читаєш договора, а ще краще їх пишеш. А для работорговця твоя фопка, це поки що легальний способ ухилятись від податків.
Були альтернативи у вигляді того ж тікля та джави. В моєму випадку, python+ біндінги на тікль дали прорив у розробці. Python не провокував на гівнокод та дозволяв робити dsl під задачу, а тікль дозволяв просто генерувати гуі базуючись на dsl.
Олександре, дякую за увагу. ChatGPT не писав за мене архітектуру, не налагоджував Accessibility Service і не витрачав місяці на боротьбу з Android 15. За цим проектом — роки платного навчання, щоденна праця і 150 000 рядків коду написаних власноруч.
Весь посил статті що замість розвитку технологій, створення духовок, мікрохвильових печей, кавоварок, краще б відтачували скіли готовки на кострі, на випадок якщо прийде якийсь диктатор з ядерною дубинкою
А замість розвитку будівництва, створення...
Не бачу жодних проблем. Ані дня в житті не працював за іншими формами співпраці, окрім ФОП. Так історично склалося, що бував лише на галєрах, а вони в ті роки (з нульових до 2023) переважно всі працювали саме так.
Але встиг таки спердоляти добровільно, поки його не спердоляли у бусі кудись на Шегині чи Краковець, як отого, що рибу виловив, чи отого, що автівкою заїхав на Морське Око
Коментарі