Обговорення на тему «шутер»

RSS

Коментарі

Вже пізно, ніхто переголосувати не буде, основна частина людей забʼє
У мене інше мислення — мені не треба повторювати усе те саме, що робить Цукерберг. Це культ Карго який нічого не принесе, це статистино не можливо близько до нульової верогідності. Мені порібно перехопити фінансові потоки від клієнтів — рекламодавців.
Говорили про революцію в розробці, RAD і всяке таке. Стоп, стоп, і що, цього не сталося? Те що сінйори на MFC/VCL і С++ builder робили тижнями, якийсь джун міг накидати на делфі за пару днів.
Розгрібання кастомер тікетів, людину залишити для складних кейсів Написання тестів (взагалі майже не заглядаю туди, но у мене чіткі скіли і правила де і які тести писати) Деякий кодинг (якщо модуль ізольований від системи і його не треба часто підтримувати,...
Та це ж було вже, три роки тому. www.bbc.com/news/technology-65110030
Думаю першим Gemini переспить з Siri, а Claude затопче Alexa, але потім Siri й Alexa закохаються в Кортану, відкриють в собі потяг одна до одної, і втечуть на острів Псіфіда у Егейському морі, і влаштують там свою лесбійну ШІ-оазу на трьох і зароблятимуть...
Проблема в тому що на даний момент ШІ є корисним перед усім для ентерпрайзу. Для звичайних пересічних 98% людей ШІ — це прикольна цяцька котрою вона була перші пару років.
Не на даному етапі. Синтезу знань досі немає, а на переварюванні вже існуючого нейрослопу нічого проривного створити не вийде. Тому чекаємо на AGI з термінаторами та геноцидом.
Як на мене, вкатуватись у плюси вже запізно. Поїзд пішов і ви його просто не наздоженете. Специфікація пішла в рознос і з кожним новим апдейтом стає все більш схожою на брейнфак. P.S.
50% будівницств нових датацентрів для ШІ відмінено або призупинено. Інвестори зрозуміли що нейроєвангелісти їх налюбили з обіцянками четвертої технологічної революції. Сумно лише те що здування цієї бульбашки зачепить нас усіх.
Бачив оголошення про продаж доступу до курсу Mate academy через офіційне переоформлення на іншу особу. Хтось мав із цим досвід? Розкажіть, чи це якийсь новий вид маркетингу? Цікава також думка представників Mate academy щодо цього.
і моніторити щоб він не витрачав на бухло і сиги Ну саме це і отримаєш, якщо не в школі то як тільки опинеться в універській общазі і стукне 18.
я спирався на вашу аналогію, вантажівка зайшла в чат разом з вами якісний код можливий виключно без «вантажівки» — а якщо з «вантажівкою», то можливий виключно неякісний код. Ви ж напевне самі спостерігаєте алогічність цього підходу?
Співбесіда Bar Raising в core команду Genesis. Сторонній запрошений партнер запитав про мої очікування і коли я сказав робочий день і тиждень бажано без перепрацювань дуже обурився. Сказав що компанія шукає найкращі кадри та вимагає від них ефективності.
Мені здається, ви спираєтеся на бінарний підхід. Типу умовно: якісний код можливий виключно без «вантажівки» — а якщо з «вантажівкою», то можливий виключно неякісний код. Ви ж напевне самі спостерігаєте алогічність цього підходу?