Коментарі

25 то ще пацан, ранувато
Дякую, пізніше плануємо впроваджувати можливість друку родинного дерева, друк книги про історію сімʼї, також АІ-функціонал який допоможе легко та красиво написати свою біографію та своїх рідних, реставрація старих фото та інші можливості для полегшення...
То жерти менше, в спортзал, схуднути, зуби вставити та одяг норм купити. Комунікативні навики прокачати Ну як воно треба звісно.
То вже після тридцяти років. У жінок то щось з біохімією повʼязано. Думаєте чого багаті чоловіки молодих коханок заводять? Бо мозги не виїдають. Зовнішність і в 40+ можно зробити, а біохімію поправити то ніяк.
Ви пишете, що проганяєте кожну статтю через сильну LLM, і що це дорого. При 20+ тисячах нових статей на місяць це постійні витрати на compute. Платформа при цьому відкрита, без плати за публікацію і без платних планів.
Виглядає цікаво, дякую за статтю. Бачу, що застосунки повністю безкоштовні — це круто, але яку монетизацію плануєте?
спорт — це в основному зал. Раніше ще грав волейбол. мені волейболу прям дуже не вистачає( Згадую як було раніше, коли я кілька разів на тиждень йшов грати, відпрацьовувати верхні подачі та скиди. Ех, були часи
А що, так можна було?!?!?
Спробуй групи у Facebook та інші Телеграм групи. Пошукай як люди вирішують проблему зараз.
Дякую, спробую.
Прикольний кейс. Шкода звичайно, що склалося так, як вже склалося
Граю у хіро-шутери, і для мене це дійсно класний спосіб повністю переключитися з роботи та всього іншого.
Можна спробувати, але на мою думку, психологи мають сенс коли проблеми йдуть з середини. Тут інша ситуація, моє відношення і сприйняття світу не змінить об’єктивну реальність.
Я звик працювати за трудовою, тому вимога відкрити ФОП для початку роботи досі здається мені чимось дивним :/
Може, треба вже радянське законодавство якось трохи до ладу привести? Безтолкові чинуші тільки і можуть брати найгірше як не з ЄС, так з рашки/білорашки. Та ще й не зовсім правильно трактуючи ідею самих змін. Тому краще відкотитися до 2019 року.