Коментарі

Я так і знав що він підкаблучник. Але шкода Жінки приходять та уходять, а 26 градусів будуть завжди
Дякую за Ваш відгук. Спробував виправити баг, сподіваюсь вдало.
Я грав майже у все що є в гугл плеї в топ100. І тексти я читав останній раз мабуть в fallout 2 :) і space rangers (бо там були текстові квести). Це може бути цікаво, коли це твої перші ігри. А коли це вже якась сота, то не цікаво вже.
Дудаєвська чеченська республіка це ісламістське радикальне государство яке ніхто не визнав, з судами шаріату і іншою дичиною. Ви щє з ІГІЛ союз запропонуйте тільки тому що вони воювали з рф
Жена заставила выпилиться.
Якщо в школі не вчити фізику — весь світ буде наповнений магією ©
Я ведь практик. Работал на проекте в 2013 году где множественное наследование было основой, а friend был нормой, ни когда не забаду тот дебаг.
Так це месопотамія чи бронзова доба вся загалом з купою держав ?
От і добре, значить краще пожити в ельфіях — нащо в У тоді шось робити?
А шо, Святослава забанили? Це отого шо 26 градусів? Чи він сам пішов? Я пропустив, розкажіть будьласка .
Добре, чорт з тим що сайт виглядає як темплейт з конструктора 20 років тому... Но хомяка ж дайте комусь нормально намалювати.
Сертифікація ISTQB Testing with Generative AI щодо використання штучного інтелекту в тестуванні. ISTQB AI Testing — відповідно, тестування систем на основі штучного інтелекту
Дякую за відгук
А светри з оленями, валятися в ліжку в товстих в’язаних шкарпетках, чай з пряниками, пряничні будинки, Полярний експрес, Різдвяна історія Дікенса, Ніч перед Різдвом Гоголя, Сам удома, хіба це не чудово?
Залежно що розуміти під поняттям «нормально жити» :) ну я завжди вірю у краще і що навіть ті хто фу фє буее «це не життя без 3 мільйонів» все ж таки живуть життя, а не зомбі walking dead