Там трохи не про те. Історія з Тредсу, там співбесіда не на роботу була, а співбесіда споживачки послуг табору (мами дитини) на те, щоб відправити свою україномовну дитину в табір і оплатити ці послуги табору.
життя мене навчило не ставитись серйозно до співбесід добре провели час і супер, були цікаві питання які ти не знав — взагалі чудово, потрапив на якихось неадекватів — ти їх бачиш в перший та останній раз, за що перейматись то?
Є альтернатива 1С та BAS
Сайти K2 ERP Публікації та відео про K2 ERP: erp.kyiv.ua
Документація Wiki по K2 ERP: wiki.erp.kyiv.ua
Офіційний сайт K2: corp2.eu
Публічна хмара для безкоштовної роботи: cloud.corp2.eu
Telegram Підписуйтеся на канал...
На 100 баксовому тарифі буде реально достатньо щоб місити код, якщо не працювати в стилі «проаналізуй усі 100500 сервісів і знайди багу із копіпаста_із_джири».
Бо у нас немає ні законів, ні відповідальності, тобі просто дадуть фантики, за які навіть копійку не отримати, або просто «збанкрутують» і відкриють нову компанію за кордоном
Коментарі