Обговорення на тему «.NET дайджест»

RSS

Коментарі

Стикався що прийшов на співбесіду а це виявився якийсь маркетинговий збір інформації.
Там трохи не про те. Історія з Тредсу, там співбесіда не на роботу була, а співбесіда споживачки послуг табору (мами дитини) на те, щоб відправити свою україномовну дитину в табір і оплатити ці послуги табору.
життя мене навчило не ставитись серйозно до співбесід добре провели час і супер, були цікаві питання які ти не знав — взагалі чудово, потрапив на якихось неадекватів — ти їх бачиш в перший та останній раз, за що перейматись то?
Ага, бібліотеки, а не фреймворк. Але ми між ним та буст обирали.
Є альтернатива 1С та BAS Сайти K2 ERP Публікації та відео про K2 ERP: erp.kyiv.ua Документація Wiki по K2 ERP: wiki.erp.kyiv.ua Офіційний сайт K2: corp2.eu Публічна хмара для безкоштовної роботи: cloud.corp2.eu Telegram Підписуйтеся на канал...
Так, нашо їм таке щастя?
На 100 баксовому тарифі буде реально достатньо щоб місити код, якщо не працювати в стилі «проаналізуй усі 100500 сервісів і знайди багу із копіпаста_із_джири».
Написав в особисті на доу.
это голубем стать нельзя если родился человеком, депутатом стать можно
Знову байки? Не втомились?
Бо у нас немає ні законів, ні відповідальності, тобі просто дадуть фантики, за які навіть копійку не отримати, або просто «збанкрутують» і відкриють нову компанію за кордоном
Корпус взагалі не проблема)З радістю заберу його у вас на правому березі,як з вами можна зв’язатись?
Якщо вони зупиняться, то конкуренти — ні, особливо китайці
Маркетинг + штучний дефіцит
От десь так як описано автором, використовую ШІ в наукових дослідженнях.