.NET спільнота

RSS
200 статей, 192 топіки, 8K коментарів, 962 учасники


← Сtrl 123456...14 Ctrl →

Коментарі

. dotNET ) вибачаюсь
Дякую! Зрозумів)
та все я понял, дистиллированные инструкции — это противоположность программирования как искусства, дистиллированные инструкции — это работа хоть и идеально сделанная, но работа не искусство
Вы меня не поняли. Можно написать условно-бесконечное количество вариантов кода, каждый из которых будет давать один и тот же результат. Лучше или хуже, но — будет.
Мистецтво ПРОГРАМУВАННЯ це складання інструкції, виконання якої безумовно призведе до бажаного результату так на софтскилах можно и говнокод оправдать
Я мав на увазі пташину мову з англіцизмів, англійсикх слів через раз і оцих дурнуватих ship’ається, chrome-fast і т.д.
На мою особисту (дилетантську) думку — проблема у іншій площині. Мистецтво написання КОДУ це те саме що писати вірші чи оповідання, одні і ті самі враження чи емоції можуть бути висловлені у безліч способів.
я ще хотів додати свої думки але запізнився. Нехай буде тут. — гостра критика текстів від LLM-ок може бути виправдана, оскільки від них очікується більшого: вони прочитали і вчилися більше, ніж одна людина здатна за все життя.
Дякую за увагу.
Вау. Тоді зрозуміло. Я теж мав приклади викладок, які дуже схожі на слоп. Більше не пишу без десятків перевірок! Від цього в принципі не пишу, бо вони так і не проходять «ревью». Дякую за фідбек!
Вибрав .NET 8 + WPF прагматично — 4 роки досвіду у стеку, треба було швидко довести до launch. C++ або Rust + Tauri дали б 5-10 МБ замість 49 і миттєвий cold start, але це ще +2 місяці на «наздогнати язык» плюс ризик не закінчити взагалі.
Нащо тут .NET і WPF? Мене одного коробить від «Single-file bundle мусить decompressed у пам’ять на кожний launch» та всяких плумбінгів?
чесно — чистого кодингу було десь 1.5 місяця. Ядро WPF, Win32 P/Invoke для хоткеїв, дві абстракції провайдерів, інсталятор. На цьому «технічне» і закінчується.
Потужно
Технічна частина — це ~30% роботи так ты 4 месяца писал или ~1?