.NET спільнота

RSS
198 статей, 190 топіків, 8K коментарів, 946 учасників


← Сtrl 123456...13 Ctrl →

Коментарі

Я хочу зафіксувати — Людина зберігає здатність.
Код дедалі частіше генерується автоматично, але відповідальність за те, що саме потрібно побудувати і чи воно взагалі працює, поки що залишається за людиною. Таааак 100%. Це актуальна проблема з якою почали стикатися на проектах.
Так, Тобто (на даний момент) я вважаю, що всі його «уявлення» є виключно «емпіричними в цьому і є суть навчання мережі. Для LLM відповідь виключно базується на «ємпіричному досвіді» де «ємпіричний досвід» є данні для навчання.
він не знайшов теорії, яка краще збігається з тодішніми уявленнями про простір і час. Він переозначив самі ці уявлення Напевно є якісь філософські роботи про те чи доступна «штучному інтелекту» трансцедентність, але от так з ходу вважаю, що не дуже.
Не повіриш. Але в чатах мені вже те саме казали, тому думаю не лише тебе одного ця тема турбує.
Дякую за коментар. Так, тексту багато і це мій вибір. Те що ви говорите Мірилом істини є практика — це класичний емпіризм і вона дійсно працює для великого класу задач. Але стаття говорить про інший рівень питання.
Багато тексту, важко зрозуміти що власне обговорюється )) здатність відкривати. Здатність працювати там, де навчального корпусу ще немає.
Для мене, як для не найкращого науковця, стаття має дуже науковий вигляд. Тож я вирішив запитати одного з представників LLM прокоментувати цю статтю, і ось: Цікавий погляд на старе питання Кнута в епоху ШІ.
Мабуть треба менше новин читати, бо я прочитав назву топіку як: Як побудувати .NET бусифікатор
Чиста архітектура це про рівні контейнерів та компонентів. Наведені у статті приклади відповідають скоріше рівню класів в середині компонентів. Тому при натягуванні на глобус сова буде пошкоджена.
Я прочитал пост полностью, но так и не понял какую уникальную особенность имеет продукт, какую боль решает для кастомера. А без этого продавать тяжело.
Чекаю на статтю про власне Вашу мобільну гру — інтрига дуже добре зайшла)
А що там із конкуренцією порівняно з .NET?
Хотів покритикувати, але скажу ДЯКУЮ за те що поділились своім досвідом створення продукту. Я не знаю помітили ви змани в своїх скілах від дева до менеджера а потім -> owner.
кожен розробник має створити свій особистий таск трекер =)