Обговорення на тему «1С»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

М-да, пора задуматься о создании отдельной VM для собесов без связи с основной машиной вообще
боюсь в будущем нас ждут только языковой регресс и срачи по поводу языка, усугубленные служил/охранялВаршаву у спорящих сторон
Ось тут стаття про життя Григорія freeradio.com.ua/...​akhmut-ta-kostiantynivku
Потужно
Україна не помре, їй сотні років Помре тутешній гурток патриотов московского языка
Швидка ШІ-Настя навіть ще не почалася.🙂
Технічна частина — це ~30% роботи так ты 4 месяца писал или ~1?
то что не описал не имеет для меня никакого значения Если там грабли не закопаны. Тут недавно ИИ рекомендовал в хай лоаде перенаправлять аналитический трафик на OLTP базу, если OLAP база легла. Типа чтобы сохранить user experience.
спасибо, но у меня не тот случай где я могу применить этот скилл, если вкратце то, наверное, это можно описать как эксперименты в области маркетинга, в котором я, к слову, ничего не понимаю.
Юрію, дякую що уважно прочитав. Так, у мене зараз стандартний DiffPlex (Майерс на word-level). У моєму use-case це працює нормально, бо AI-rewrite зазвичай — це 1-3 абзаци, рідко більше.
IPS дисплей в якості ліхтарика). Іноді також допомагає виставити максимальну яскравість LED.
Так, ще місяць-два тому мені AI їх блокнуло облік. Розблокувало через місяць + я переконав розблокувати ще одну, яку їхній саппорт давно заблокував назавжди.
Нічого там поки що не працює. Просто є якийсь текст. Щоб стверджувати, що воно працює — треба підрубати репо з великою кодовою базою, 300+ issues і попросити їх виправити, а потім прогнати складання + тести.
Фантомні болі? imgur.com/a/4w9zSSl
Я не в темі? Розкажіть у чьому прикол і для кого це? Прогнози майбутнього з ШІ та каучук за сторіччя....