Коментарі

The problem with the Web youtu.be/...​N-yzs?is=fWA-MRww9HAywcXb
Не причина звичайно. Просто війна не закінчиться, якщо абсолютно нікому не потрібно її закінчувати. Тільки це все чомусь пропонується робити в тому числі і за рахунок конкретно мого життя, з чим я категорично не згоден.
Згоден. Але уточню патерн: проблема не в монополії, а в юрисдикції. Постачальника змінити можна, а вот юрисдикцію ні. Це вкотре показало: усі західні лабораторії під урядом США, і одна директива накриває всіх разом.
В чому саме досягнення? Що понаприймають усі можливі бюрократично-податкові мінуси ЄС, а далі буде 50 років ігнору, як з Туреччинною? Назвуть вдало якусь бригаду, і ось ще на 10 років відкат по вступу.
Звучить неможливо... Той хто керує процесом може роздати скільки треба «бюлетенів»
1. Як рівномірніше розподілити ризик і відповідальність? американський варіант в 2ій світовій: загальнонаціональна лотерея: витягують рік народження хто має бути мобілізований в будь-якому випадку, навіть обмежений.
краще на 4-х, тоді можна ще другу родину годувати
Не стоит путать жизнь туриста и нетуриста в городе. У туристов крадут.
Там ж наче телефони з рук крадуть — без них життя зовсім інше?
А ти жив в інших країнах ЄС крім Італії. Ну щоб порівняти — є такий досвід?
Дуже мало. Поки не виходить покинути території батьківщини...
Не читая само эссе, судя по описанию, это похоже на рекламу моделей и продвижение того, чтобы бизнес покупал, пытаясь заменить этим людей. Посмотрим, как будет на самом деле.
В Барселоне приятно жить.
Там же трамп всіх виганяє. + США це ж батрачити на трьох роботах щоб прогодувати сім’ю
Газова хроматографія з мас-спектрометрією (GC-MS). на виході фіксує точну масу та кількість кожної речовини в мікрограмах. ​Окремо є прилад для вимірювання маточного феромону (9-ODA). ​Є ще аналіз повітря (Dynamic Headspace Analysis).