AI спільнота

RSS
800 статей, 1651 топік, 37K коментарів, 5738 учасників


← Сtrl 123456...82 Ctrl →

Коментарі

Нічого не станеться, все буде ок. Приклад з мого досвіду. Складний легасі проект, десятки окремих сервісів, якось через кафку все поєднано, оракл база і т.п.
Отримаємо високооплачуваних інженерів проти купи тих хто «тільки з ШІ». Оплата набагато більше залежить від попит/пропозиція ніж від скілів людини. Тому якщо буде «купа з АІ», то ЗП рости не буде.
Они не имеют смысла если человек фигнёй в АИшке мается, но если эти деньги потрачены на создание чего-то, что помогает в работе, то данная сумма оправдана.
Почекайте, але ж що асемблер, що мови програмування мали однозначну і 100% передбачувану дію, у відповідь на будь-який варіант інструкції. Хіба ШІ такі?
Алеж це всі контори отримають цей продукт. У чому профіт для бізнеса?
Ну от давайте на супер примітивному прикладі, от прямо щоб взагалі функціонал був на рівні плінтуса — прошивка для ліхтарика це ембедет чи ні? А проблема мерехтіння прототипа ліхтарика на камеру, це до кого питаня треба направити, до ембедета чи ні?
Ну там частіше «про щось не подумали, щось завтикали», але погоджусь.
Ну так не міряйте Україною, ситуація то глобально не зміниться — у вас статистиці всього більше стане, а не щось одне різко виросте у рейтингу. Он гітхабівська (світова) статистика навіть у 10% проєктів не включає його.
Ви таки точно тролите, бо тоді повертаємось до питання — а нахіба воно з такими витратами? Подібні витрати, зав’язані на проєкт, якщо що взагалі від «багатства» не залежать, їх оплачує замовник.
Я зайшов поклікав — дійно приємний. Але всеж нішевий.
Я мав на увазі те, що програмісти мають працювати з будь-якої точки земного шару, інші спеціальності в цьому обмежені. Але ж це знову не має відношення до ллм.
Я мав на увазі те, що програмісти мають працювати з будь-якої точки земного шару, інші спеціальності в цьому обмежені. P.S. Про ЛЛМ та ставки не буду сперечатись, бо щось мені підказує що ми будемо по кругу те саме повторювати))))
Якщо брати сучасну Європу, то там давно пробзділо — чому і як, це вже інша тема. Але бажання робити щось з кількістю мігрантів і їх стилем життя не спостерігаю. В принципі, не дивно, якщо вони вдарились у нездорові практики лгбт.
на прикладах, що навколо нас. ну, в принципі, так, воно не заохочується, але без нього сумно жити.
Але в усіх цих проблемах все одно винуваті мігранти.