Гарна новина, нарешті з’явився AI, який не просто дає рекомендації, а вирішує реальні робочі задачи :) Ідея з воркфлоу замість чат-генератора виглядає дуже доречно, особисто мені в SEO саме цього і бракувало: тепер можна швидко отримати файл для роботи...
Ідіть на курси сантехніків вже сьогодні! Через 5-10 років у вас буде досвід, клієнтська база та сарафанне радіо :) Ті хто прийде пізніше будуть подавати вам ключі і робити «ку».
Створили не тільки ви, а ще крім вас натовп інших людей, і всі вони +/- схожі.
Ви що, не бачите що це ШІ пише? У неї всі пости перші пару речень щось близько до теми і далі реклама.
Пане керівник дослідницького відділу без реалізованих проектів! Прошу розказати, як ви реалізуєте в залізі щось хоч трохи складне, на зразок стандарту телефонії www.etsi.org/...0/ts_10252703v010601p.pdf
Дякую за додаткові запитання, вони будуть ще ціннішими в подальших статтях. Я не можу дати власну відповідь на усі запитання, їх більше ніж встигаємо практично щось зробити і набути досвід, але актуальність запитань залишається.
при цьому застосовувати правила, навчені на одному домені до іншого домену
Є таке припущення. Це знов до проблеми калібрування на доменах. Тут застосовується — коефіцієнт впевненості відповіді, відловлювання гепів, і формування пошукових місій.
людей, здатних верифікувати послідовність міркувань, підтримувати актуальність бази знань,
Так, мають бути драйвери, AI євангелісти, оптимізатори — я вже це згадував. Інакше усе затухне.
Як це відміняє те що я написав, шо написати мвп легше ніж продати його? А те що є мвп не значить що є кліенти. Чи ти просто знову пхаєш «аі» «імейзінг» не читаючи куди та кому відповідаєш?
Михайло, справді дуже складно охопити, особливо коли цим цікавишся. Я зеншував рощмір статей, розуміючи що дочитати усе дуже складно средньому читачеві. Але я не мав намір створювати хайпові статті для тролінгу сотнями коментарів.
Цілком згоден. Він не вміє писати добрий код. Використовувати його може лише фахівець — для того, щоб швидко отримати допомогу. Якщо працюєш з багатьма інструментами, можеш щось забути.
Коментарі