AI спільнота

RSS
803 статті, 1657 топіків, 37K коментарів, 5754 учасники


← Сtrl 1... 1920212223...83 Ctrl →

Коментарі

Гарна новина, нарешті з’явився AI, який не просто дає рекомендації, а вирішує реальні робочі задачи :) Ідея з воркфлоу замість чат-генератора виглядає дуже доречно, особисто мені в SEO саме цього і бракувало: тепер можна швидко отримати файл для роботи...
Ідіть на курси сантехніків вже сьогодні! Через 5-10 років у вас буде досвід, клієнтська база та сарафанне радіо :) Ті хто прийде пізніше будуть подавати вам ключі і робити «ку».
Створили не тільки ви, а ще крім вас натовп інших людей, і всі вони +/- схожі. Ви що, не бачите що це ШІ пише? У неї всі пости перші пару речень щось близько до теми і далі реклама.
Я уявляю кількість коду, наприклад, в автомотіві. Це — десятки чи сотні мільйонів рядків. Там достатньо матеріалу. Звичайно, не на С++26.
Пане керівник дослідницького відділу без реалізованих проектів! Прошу розказати, як ви реалізуєте в залізі щось хоч трохи складне, на зразок стандарту телефонії www.etsi.org/...​0/ts_10252703v010601p.pdf
Потрібна інтеграція з Новою Поштою, Glovo, Uklon.
Можливо так і було. Я особисто згадую перше практичне рішення повнотекстового пошуку на кінці 1990-х років, то був Lotus Notes/Domino.
Дякую за додаткові запитання, вони будуть ще ціннішими в подальших статтях. Я не можу дати власну відповідь на усі запитання, їх більше ніж встигаємо практично щось зробити і набути досвід, але актуальність запитань залишається.
при цьому застосовувати правила, навчені на одному домені до іншого домену Є таке припущення. Це знов до проблеми калібрування на доменах. Тут застосовується — коефіцієнт впевненості відповіді, відловлювання гепів, і формування пошукових місій.
людей, здатних верифікувати послідовність міркувань, підтримувати актуальність бази знань, Так, мають бути драйвери, AI євангелісти, оптимізатори — я вже це згадував. Інакше усе затухне.
Як це відміняє те що я написав, шо написати мвп легше ніж продати його? А те що є мвп не значить що є кліенти. Чи ти просто знову пхаєш «аі» «імейзінг» не читаючи куди та кому відповідаєш?
Та от зараз займаюся практично проблемою калібрування, бо то таки справді проблема... Гадаю тут є простір для нових методологій
Михайло, справді дуже складно охопити, особливо коли цим цікавишся. Я зеншував рощмір статей, розуміючи що дочитати усе дуже складно средньому читачеві. Але я не мав намір створювати хайпові статті для тролінгу сотнями коментарів.
Oracle Deep Data Security www.oracle.com/...​urity-technical-brief.pdf
Цілком згоден. Він не вміє писати добрий код. Використовувати його може лише фахівець — для того, щоб швидко отримати допомогу. Якщо працюєш з багатьма інструментами, можеш щось забути.