AI спільнота

RSS
800 статей, 1651 топік, 37K коментарів, 5741 учасник


← Сtrl 123456...82 Ctrl →

Коментарі

Маєте на увазі що він депінгуватиме ціну? Велком.
Почекайте. Ми ще з ліхтариком не розібрались. Мерехтіння ліхтарика на камері з’являється через ШІМ керування. Пояснювати що таке ШІМ з точки зору фізики і чому виникає мерехтіння?
Саме так. Все як ви і написали. Саме тому що одних буде дуже багато у порівнянні з іншими.
I щe економістами, куди ж без них. Такий шалений попит був на цю спеціальність, у різних варіаціях — міжнародна економіка, економіка підприємства, облік та аудит...
а те що далі починаються хіба можливе/потрібне без клієнтської бази?
Та ніхто не купляє код, кому він нах впав? Це і до ші було так, куплють клієнтську базу, кеш флоу... навіть топові технології здебільшого заробляють не явно, а через цілодобову пітримку, ентерпрайзні фічі та інше.
Я більше року назад сидів на віндсьорфі, в них тоді був гарний та продвинутий агент, але потім підтягнулись норм функції і в кодекса, а клод опус став вижирати токени просто неймовірно швидко а головне що вони не респавняться у віндсьорфі як це у клод...
далі починаються т̶а̶к̶ ̶ц̶е̶ ̶і̶ ̶є̶ ̶у̶с̶п̶і̶х̶ стануть сіо або продадуть сіо
А якісь чуваки навайбкодили схожий чи навіть кращий продукт / сервіс І потім вони зрозуміли що написати саас то лише найлегший єтап, далі починаються продажі, маркетинг, підтримка, скейлінг, китайскі хакери що криптують все що можна, найм людей(не...
прочитав бо вже вдруге згадують — вміло жме тригери з̶а̶д̶р̶о̶т̶с̶ь̶к̶і̶ хлопчачі в
x.com/...​c8be54ce3a7386e2db1ddc671
а ще масштабніше — такі чуваки вже є і без вайбкодингу саме їх ви вже не вже
Миколо, дякую за фідбек! Дуже круті поінти, особливо приємно обговорити архітектуру з людиною, яка реально працює з LLM в продакшені. Щодо NATS — ми поки туди не лізли.
О, цікава гіпотеза, але ви трохи промахнулися з нашою бізнес-моделлю) Ми взагалі не маркетплейс і не біржа вантажів типу «Тачки». Ми не зводимо водіїв із замовниками і не беремо відсоток за фрахт.
Що ще цікаво, вся ця штука була завайбкоджена прямо на телефоні ( GPT + Claude) і потім в ній ж я згенерував невеличкий редактор коду де руками поправляв її ж компоненти 😀