та все я понял, дистиллированные инструкции — это противоположность программирования как искусства, дистиллированные инструкции — это работа хоть и идеально сделанная, но работа не искусство
Дуже дякую! Обов’язково скачаю, зроблю тести, повідомлю свої поточні результати, якщо цікаво. Щодо моєї розмітки, я не проти поділитися. Напишу в приватні повідомлення. Ще раз дякую за цю роботу.
це дуже цікаво. сам датасет і опис до нього ось: huggingface.co/...atholicUniversity/rukopys дійсно буду радий обговорити можливі точки дотику — можете написати мені в особисті, зв’яжемося
дякую! зразу скоригую що проблема не в тому що ми не можемо прибрати персональні дані (звісно що ми можемо і це в нашому датасеті так само робили), а в тому що часто в довідках вони становлять більшу частину інформації і без них документ просто втрачає...
Щодо NPU додам важливе уточнення: коли ми тестили «як є», справді легко отримати нульовий або нестабільний виграш, особливо якщо стек не зібраний строго по версіях.
Вы меня не поняли. Можно написать условно-бесконечное количество вариантов кода, каждый из которых будет давать один и тот же результат. Лучше или хуже, но — будет.
О як цікаво! Я теж займався українським рукописом, теж маю власний датасет зі шкільними зошитами та бухгалтерськими документами, купу моделей для розмітки, моделі для OCR.
pii.it-sprout.org.ua — допоможе Мопед не мій, я тільки задеплоїв Запропонуйте автору зарплату чи гроші за продукт Розв’яжіть проблему з персональними даними
поки що немає, оскільки більшість медичних документів з якими ми стикалися містять персональні дані. але в планах додати в наступній ітерації — найбільш імовірно це будуть матеріали з медичних університетів.
Коментарі