Ну да, ніби компанія, яка подвоює ревеню кожен квартал, продуктом якої всі задоволені і росте не тільки кількість компаній і юзерів, но і ціна, яку вони готові платити (так як продукт гарний), компанія яка росте настільки швидко, що не може задовільнити...
так, але коли я працював транснаціональних компаніях, там завжди були особливі команди щоб працювати на defense чи govtech, з фбр дозволом та громадяни США (по народженню)
Може так статись, що буде весь світ сидіти на тупому китайсьокому дипсіку, поки громадяни США будуть мати величезну перевагу.
Дуже погане і тупе рішення, тупість нереальна.
как будто бы нет с точки зрения американцев, конечно
Реклама, яка вимикає власний продукт для платних клієнтів і публічно свариться з власним урядом? Дивний маркетинг. Директиву підтвердила купа незалежних видань — федеральні експортні приписи не вигадують заради хайпу.
Коментарі