AI спільнота

RSS
816 статей, 1676 топіків, 37K коментарів, 5794 учасники


← Сtrl 1... 7475767778...84 Ctrl →

Коментарі

Чи означає це що я тепер щомісця зможу по дві ліби переписувати на місяць?:) Звісно ж — ні, бо ліби закінчаться ))
Дякую за статтю! Дуже цікаво в себе таке випробувати. В нас також веб. Пишу вам в лінкедін на рахунок демо, якщо це можливо.
Найгірше стало наймасовішим. Як завжди.
Напрацювався? Тепер з-за твого jeilbracke всім погано )))
Ну да, ніби компанія, яка подвоює ревеню кожен квартал, продуктом якої всі задоволені і росте не тільки кількість компаній і юзерів, но і ціна, яку вони готові платити (так як продукт гарний), компанія яка росте настільки швидко, що не може задовільнити...
так, але коли я працював транснаціональних компаніях, там завжди були особливі команди щоб працювати на defense чи govtech, з фбр дозволом та громадяни США (по народженню)
А решта світу отримала меморандум: відтепер ви будуєте з нашого дозволу. Відтепер всі ми будемо на позиченому доступі...
Дякую. Цікаво
Може так статись, що буде весь світ сидіти на тупому китайсьокому дипсіку, поки громадяни США будуть мати величезну перевагу. Дуже погане і тупе рішення, тупість нереальна. как будто бы нет с точки зрения американцев, конечно
Більшість компаній США — інтернаціональні. У тому числі стратегічні.
Реклама, яка вимикає власний продукт для платних клієнтів і публічно свариться з власним урядом? Дивний маркетинг. Директиву підтвердила купа незалежних видань — федеральні експортні приписи не вигадують заради хайпу.
%-ова реклама вийшла... Як ніби то немає більше ніяких шляхів отримати доступ до «закритої моделі» :-) LOL Більш дивує те що хтось ще на це повівся.
Будуть талони видавати, як у криму на більзін ))))
Та їх вже давно виписують активно ))))